Ali Başeskici AK Parti'den Aday Adaylığını Açıklayacak

Yaklaşan 2019 yerel seçimleri öncesinde siyasi partilerinde aday adayları belli olmaya başlıyor. Ali Başeskici'nin AK Parti'den aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

Ali Başeskici AK Parti'den Aday Adaylığını Açıklayacak
banner1

Manisa'nın Turgutlu ilçesinin tanınmış iş adamlarından Sadıklar Tekstil sahibi Ali Başeskici, AK Parti'den aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

2019 Yılı Mart Ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Ali Başeskici (Sadıklar Ali) aday adaylığını açıklamaya hazırlandığı öğrenildi. Manisa’nın Turgutlu İlçesinde 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde de AK Parti’den aday adayı olan Ali Başeskici isminin yeniden gündeme gelmesi vatandaşlarda heyecan yarattı. Esnaflığı ve yardımseverliği ile bilinen Ali Başeskici’nin önümüzdeki günlerde AK Parti İlçe Başkanlığında düzenleyeceği basın toplantısı ile aday adaylığını açıklaması  tahmin ediliyor. 
Öte yandan Ali Başeskici’nin oğlu Sadık Başeskici’de uzun yıllardır AK Parti Manisa İl Gençlik Kollarında İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütüğü aynı zamanda Sadıklar Tekstil ve Bilgi Kent Okullarında Yöneticisi konumunda olduğu öğrenildi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4