ASKIDA'Kİ EKMEKLER İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR

ASKIDA'Kİ EKMEKLER İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR
banner43

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin Talimatı İle Tüm Türkiye’de Teşkilatlarımız Tarafından Uygulamaya Konulan Askıda Ekmek Projesini Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatı Olarak Başlatarak İlçemiz Sınırları İçerisinde Belirlediğimiz Çamlıca Ekmek Fırınında Askıda Ekmek Projesini Hayata Geçiriyoruz.


Turgutlu Subaşı Mahallesi Çamlıca Yolu Üzerinde Bulunan Çamlıca Ekmek Fırını İş Birliği ile Liderimizin Talimatını Yerine Getirmekten Onur Duyuyoruz.

Çamlıca Ekmek Fırını’nın Uzun Süredir Gerçekleştirdiği Uygulamaya Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatı olarak Askıda Ekmek Kampanyasının Devamlılığına Destek veriyoruz.

Camlıca Ekmek Fırını İşletmecisi ile Yaptığımız Görüşmede Askıda Ekmek Projesi ve Kampanyası Çerçevesinde Uzun Yıllar Devamlılığı Sağlanması Adına Her Zaman İstişare Halinde Olarak Askıdaki Ekmekleri Boş Bırakmayacağız.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Tarafından Başlatılan Bu Kampanyaya Ekonomik Durumu Müsait Olan Vatandaşlarımızın Destek Vermelerini Herkesin Evine Ekmek Alırken Askıya Bir Ekmek Astırmalarını Bekliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Tarafından İfade Edilen Peygamber Efendimizin (sav) Komşusu Açken Tok Yatan Bizden değildir Hadisi Şerifi ile Başlatılan Askıda Ekmek Projesi Kapsamında Turgutlu’da Çamlıca Ekmek Fırında Askıda ki bugün itibari ile 500 Ekmek İhtiyaç Sahibi Vatandaşlarımızla Buluşmayı Bekliyor.

Bu Projemize Destek Veren Öncelikle Yönetim Kurulu Arkadaşlarımızı, Projemize Destek Veren Esnaflarımızı Ve

Askıda Ekmek Projesini Uzun Süredir Sürdüren ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Tarafından Başlatılan Projemize Katkı Sunan ÇAMLICA EKMEK FIRINI’NA Teşekkür Ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi

Turgutlu İlçe Başkanı

Orhan SAYAR

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 16:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4