AYDEMİR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

AYDEMİR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI
aydemir_27

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Manisa Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Uğur Aydemir Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Milletvekili Uğur Aydemir kutlama mesajında şunları dile getirdi; “Kendine mahsus manevi atmosferi içerisinde yaşayarak tamamlamış olduğumuz bir Ramazan Ayı’nı daha huzur içerisinde geride bırakarak, heyecan ve özlemle beklediğimiz bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, millet olma şuurunun ve dini duyguların doruk noktasına ulaştığı müstesna günlerin en önemlisidir.

Bayramlar kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir. Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, milli birlik ve beraberliğimizin daha da perçinlendiği, aynı duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı özel günlerden biri olan Ramazan Bayramı'na cennetten bir köşe olan şehrimizde, değerli Manisalı hemşerilerimle birlikte ulaşmanın heyecanı içerisindeyim.

Ramazan Bayramı’nın tüm İslam Alemi’ne hayırlara vesile olmasını diliyor, Manisalı hemşerilerimin ve İslam Alemi’nin Ramazan bayramını kutluyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2014, 22:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4