BAŞESKİCİ "Menfaat İçin Değil, Allah Rızası İçin Çalışacağız"

BAŞESKİCİ "Menfaat İçin Değil, Allah Rızası İçin Çalışacağız"
banner1

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde, Ali Başeskici AK Parti’den aday adaylığını açıkladı.

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığına başvuru yapmadan önce bir restoranda gazetecilerle bir araya gelen Başeskici, Siyasette yük olan değil, yük alan olmaya gayret edeceklerini söyledi.

Ak Partili Belediyelerin hizmetlerinden herkesin memnun ve mutlu olduğunu sözlerine ekleyen Başeskici;“Bizim hedefimiz, Manisa ve Turgutlu’da 2014 yılından bu yana neredeyse sıfıra düşen hizmet akışını hızlandırmak ve hizmet yaparken vatandaşlarımızın günlük yaşam konforuna zarar vermeden yapmaktır.”dedi.

Başeskici’nin konuşması şu şekilde;

“31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Aday Adaylığı en kısa zamanda yapacağım.

Bu süreçte kimseyi kırmadan, gönlünü incitmeden, parti disiplin ve ahlakından taviz vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Siyasette yük olan değil, yük alan olmaya gayret edeceğiz. Menfaat için değil, Allah rızası için sevip, birlik ve beraberlik içinde yaşayabilme gayretinde olacağız.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti’ye emek veren İl ve İlçe teşkilat mensuplarıyla barışık, diğer aday adayı arkadaşlarımızla birlikte hareket ederek partimizin oy oranını arttırmak için çalışacağız. Bizim hedefimiz, Manisa ve Turgutlu’da 2014 yılından neredeyse sıfıra düşen hizmet akışını hızlandırmak ve hizmet yaparken vatandaşlarımızın günlük yaşam konforuna zarar vermeden yapmaktır.

AK Partili belediyelerin yaptığı hizmetler sizlerin de bildiği gibi 2023, 2053, 2071 hedeflerimize yakışır biçimde ilerliyor ve vatandaşlarımızın takdirine mazhar oluyor.

En yakın örneği, Yunusemre Belediyemiz, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile birlikte Manisa’ya 5 Bin 500 konut yaptı. Ayda 650 lira gibi bir ücretle vatandaşlarımız ev sahibi oldu, herkes mutlu ve memnun.

Bu örnekler çoğaltılabilir. İstanbul, Ankara, Kayser ve Konya AK Partili belediyecilikte çığır açmışlardır. Turgutlu’da bu hizmetleri hak ediyor.

Aday Adaylığı süreci sonrasında adaylık kime nasip olursa, Manisa ve Turgutlu’da AK Parti Belediyeciliği vatandaşımızla buluşturmak için çalışacağız.

Bu sürecin partimize, aday adayı olan arkadaşlarımıza ve şahsıma hayırlı olmasını diliyorum.

Hedefimiz aynı, Manisa ve Turgutlu’da AK Parti’yi zafere ulaştırmak.

Hayatımdaki birçok hedefe ilerlerken yaptığım gibi bu hedefe giderken hak hukuk ve adaletten ayrılmadan, fedakârlık, feragat, vefa duygularını kaybetmeden, asla ve asla her şey mubah demeden, Sayın Cumhurbaşkanımızın ilkelerinden taviz vermeden, temiz, dürüst ve ilkeli bir şekilde yolumuza devam edeceğiz, gerisi Allah’ın takdiri. Yerel seçim süreci ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz için hayırlı olsun.”

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 15:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4