Başkan Adayı Serhat Orhan “Hizmet Eziyete Dönüşmemeli!”

BBP Turgutlu belediye başkan adayı Mustafa Serhat Orhan, ilçe genelindeki çalışmalarını sürdürüyor

Başkan Adayı Serhat Orhan “Hizmet Eziyete Dönüşmemeli!”
banner1

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, yapımına devam edilen battı-çıktı kavşağı çevresinde bulunan esnaflarla biraraya geldi.

Taksicilerin ve esnafların çay ikramını geri çevirmeyen Serhat Orhan, devam eden kavşak projesiyle ilgili sıkıntılar yaşandığını belirterek, Projeler yapılırken halka rağmen ve halkın talepleri dikkate alınmadan yapılırsa, bunun hizmet değil eziyet olacağını söyledi.

BBP Adayı Serhat Orhan:“Bugün ziyaret ettiğimiz Uçak Büfe’de taksi şoförleri ve hemşerilerimizle beraberiz. Esnaf ve vatandaşlarımızın yapılan battı - çıktı projesinin beklenilenden çok daha uzun sürmesi ve yan yolların çok dar, kaldırımların ise çok geniş bırakılmasından ötürü şikâyetlerini dinledik. Tüm bunların yanı sıra o bölgedeki esnafımız için oldukça önemli olan Bahçeçiler Sokağın ana yola girişinin kapatılması esnafımızı oldukça zora sokmuş durumda. Belediyenin yetkililerinin halkımızın bu taleplerini bir an önce dikkate almasını rica ediyor, herhangi bir araç arızası durumunda dar olan yolların ciddi aksaklıklara yol açacağını belirtmek istiyorum. Hepimiz Turgutlu’nun menfaati için gayret ediyoruz, bir proje yapılırken halka rağmen ve halkın talepleri dikkate alınmadan yapılırsa bu hizmet değil eziyet olur.”dedi.

Serhat Orhan ayrıca, Kavşak çalışmasının devam ettiği alandan Selvitepe Mahallesine gitmekte olan vatandaşlarla da sohbet ederek, 31 Martta yapılacak olan seçimlerde kendisi ve partisi için destek istedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4