Başkan Alhan, Ak Parti Manisa Milletvekili Akkal’ı Ağırladı

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Ak Parti Manisa milletvekili Tamer Akkal’ı ağırladı.

Başkan Alhan, Ak Parti Manisa Milletvekili Akkal’ı Ağırladı

          Bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere İlçeye gelen Ak Parti Manisa milletvekili Akkal, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve meclis üyeleri bir araya geldi.

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, bir takım ziyaretler için ilçeye gelen Ak Parti Manisa milletvekili Tamer Akkal’ı ağırladı. Belediye hizmet binasında meclis üyeleri ve Ak Parti İlçe Başkanı Harun Kaçar ile birlikte bir araya gelen Ak Parti Manisa milletvekili Akkal, Türkiye’de en uyumlu çalışan Belediye meclislerinden biri olan Ahmetli Belediye Meclisine ve üyelerine de ayrıca teşekkür etti.

          Milletvekili Akkal’ın ziyaretlerinden dolayı son derece memnun olduğunu belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Sayın vekilimize ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizlerde az önce Eylül ayı meclis toplantımızı bitirdik. Belediye meclisimiz Türkiye’de en uyumlu çalışan meclislerden biridir. Bu konuda Türkiye’de örnek olabiliriz. Bugünde aldığımız kararların hepsi oy birliği ile alınmıştır dedi. Türkiye’de en uyumlu çalışan Belediyelerden biri olan Ahmetli Belediye Meclis üyelerine teşekkür eden Ak Parti Manisa milletvekili Tamer Akkal “böylesine güzel bir mecliste güzel insanlar ile bir arada olmak beni son derece mutlu etti. Ahmetli’mizi biliyoruz ve yakından takip ediyoruz. Başkanımızın yapmış olduğu çalışmalar ortada, sizlerle birlikte oy birliği ile alınan kararlarda bellidir. Böyle bir belediyede Başkan ve meclis üyesi olarak hizmet etmek büyük bir mutluluktur. Sizlere ve Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çiftçi memleketindeyiz üzüm diyarındayız hepinizin üzüm fiyatlarının açıklanması konusunda beklentisi var. Hem bizler hem de Bakanımız gerekli çalışmaları yaptı. Sanıyorum en geç yarın yani Perşembe günü açıklanmasını bekliyoruz. Hükümetimiz bu konuda gerekli çalışmaları yaptı ve her zaman olduğu gibi bu yılda çiftçisinin yanında olmaya devam edecek. İnşallah hepimiz için hayırlı olur” şeklinde konuştu.

Taziye Ziyaretinde Bulundular, Devlet Hastanesini Ziyaret Ettiler

Ak Parti Manisa milletvekili Tamer Akkal ve Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan daha sonda önceki dönem Belediye meclis üyesi Murat Pulat'ın amcası Osman Pulat'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dileklerini ilettiler. Ardından Ahmetli Devlet Hastanesine geçen heyet burada Başhekim Dr. Ezgi Tanımlı ile bir araya gelerek hastanenin ihtiyaçlarına yönelik konularda görüş alışverişinde bulundular.

Esnaflar ve Vatandaşlar ile Bir Araya Geldiler

Milletvekili Akkal ve Başkan Alhan, beraberindeki heyet ile birlikte önce Ahmetli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ruhi Çoban ziyaret ettiler, Daha sonra çarşı esnafını gezen istek ve önerilerini dinleyen heyet son olarak üzüm ve kuru gıda işletmesi olan Energy Tarım Ürünleri fabrikasını ziyaret ederek. İşletme sahibi Murat Kaşıkçı’nın oğlu Mustafa Kaşıkçı ile yakın zamanda açıklanacak üzüm fiyatları konusunda istişarede bulundular.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4