BAŞKAN ÇELİK’TEN AK ŞEHZADELERE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  13 Eylül’de kongre yaparak, yeni yönetim oluşturan AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın başkan ve yöneticilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN ÇELİK’TEN AK ŞEHZADELERE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
banner43

Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, beraberindeki Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Efendioğlu ve Mehmet Kavas, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Tonguç ile birlikte 13 Eylül’de yeni bir yönetim oluşturan AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın başkan ve yöneticilerine hayırlı olsun ziyareti yaptı.  Ziyarette  Başkan Çelik , AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu’na çiçek takdim etti.  Ziyarette konuşan Başkan Çelik  “Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde bir düğün, bir demokrasi şöleni gibi AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın kongresi yapılmış,  Başkanımız Mehmet Emin Çipiloğlu güven tazeleyerek, yeni yönetimini oluşturmuştu. Bugün kendilerine hayırlı olsun ziyaretine geldik. Değerli başkan ve yönetimini tebrik ediyorum.  Üstün gayretler ve başarılar diliyorum.  Aziz milletimiz ve şehrimize hizmet edebilmek için ne kadar çok çalışsak azdır.  İlkemiz, parolamız tevazu, samimiyet ve gayretle güzel insanlarımıza hizmet edip,  onların mutluluğunu temin etmektir. Şehzadelerde çok güzel bir teşkilatımız var.  Bende geçmişte merkez ilçe başkanlığı görevinde bulundum. Teşkilatı, teşkilatın önemini biliyorum.  İnanıyorum ki bu birliktelikle daha nice güzel hizmetleri hayata geçireceğiz.”

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek  “Bugüne kadar teşkilatlar olarak Ömer Başkanımızla uyumlu bir şekilde çalıştık. Bundan sonra da inşallah uyum ve birliktelik içerisinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Ömer Faruk Çelik’e nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4