Başkan Ergün’den AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı’na Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar'da AK Parti İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Vatandaşların mutluluğu için yeni projeler üretmeye devam edeceklerini belirten Başkan Ergün, "Akhisar'da da çalışmalarımız sürecek" dedi.

Başkan Ergün’den AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı’na Ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün ise, hayata geçirilen projeler için Başkan Ergün ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir Belediyesinin Akhisar'da gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde incelemek ve bir dizi programa katılmak üzere Akhisar'a gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti Akhisar İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Başkan Ergün'e ziyareti esnasında MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli, MHP İl Başkanı Murat Öner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nde görevli bürokratlar ile Meclis Üyeleri eşlik etti. Parti binası önünde AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve parti teşkilâtı tarafından karşılanan Başkan Ergün'e çiçek takdim edildi. Başkan Ergün de İlçe Başkanı Füzün'e çeşitli hediyeler takdim etti. Ziyareti nedeniyle Başkan Ergün'e teşekkürlerini ileten AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün, "Akhisar son zamanlarda almadığı çok güzel hizmetleri alıyor. Parkımızdan yollarımızdan tütün kavşak çalışmalarına, beklediğimizden çok daha güzel oluyor. Gerçekleştirdiğiniz çalışmalar için sizlere teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Yapılan Hizmetler Vatandaşın Mutluluğu İçin

Akhisar'da olmaktan ve Akhisarlılarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün, "Büyükşehirin ikinci dönemindeyiz. İlk dönemimizde diğer ilçelerimizde projeleri gerçekleştirdik. Bu dönemde yoğunluğumuz Akhisar tarafına döndü. Şu ana kadar yaptığımız çalışmaları yanında yeni projeleri de hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu noktada Gençlik Merkezini Akhisar'da hayata geçirme düşünüyoruz. İhalesinden gün alma noktasındayız. Ayrıca yeni bir itfaiye binası yapma noktasındayız. Kavşaktan müteakip Kırbağlar da sırada var. Arkadaşlarımız çalışmalarını yapıyorlar. İlçemizde çalışmalarımız devam edecek. Yapılan hizmet vatandaşın mutluluğu için" diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4