Baybatur;“Türkiye’ye ekonomik darbe ile zarar vermek istiyorlar”

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Turgutlu’da muhtarlarla kahvaltı programında bir araya geldi.

Baybatur;“Türkiye’ye ekonomik darbe ile zarar vermek istiyorlar”
banner43

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde, AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından bir kahvaltı salonundan düzenlenen etkinliğe, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, İlçe Başkanı Kazım Dilek, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser, partili yöneticiler ve muhtarlar katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, program öncesinde yaptığı konuşmada, Muhtarların sorun ve taleplerini, önerilerini direk birinci ağızdan AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur’a iletmeleri için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, muhtara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Mahalle muhtarlarının sorun ve taleplerini dinleyen AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, sorun ve taleplerin halledebilmesi için gereken çalışmaların yapılacağını söyledi.

Türkiye’nin başta ABD ve diğer batı ülkelerin baskısı ile ekonomik bir darboğaza sürüklenmeye çalışıldığını belirten AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve milletin dirayetli duruşu ile bu sıkıntılı günlerinden üstesinden gelineceğini söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın sadece Türkiye’ye karşı değil, Dünya’da ki diğer devletlere karşıda farklı farklı tavırlar içinde olduğuna dikkat çeken Baybatur, şunları söyledi;

“Bu ABD, Dolar üzerinden Türkiye Cumhuriyetini ekonomik olarak zor duruma sokmak istiyor. Ülkemizi, milletimizi dolarla, parayla pulla sıkıntıya sokmak istiyorlar. Bunların başka planları var. Bu planları devreye sokmak için çeşitli operasyonlar uyguluyorlar. 15 Temmuz bunlardan birtanesiydi. Başaramadılar! Çünkü millet Reis-İ Cumhurunun yanından dim dik durdu, sokağa indir ve darbecileri püskürttü. Baktılar darbe, top, tüfek ve silahla olmuyor, bu millet kendi içinde ne sorun olursa olsun, mesele memleket olunca bir araya geliyor, o zamanda doları, parayı pulu devreye sokarak ekonomik darbe ile Türkiye’yi karıştırmak istiyorlar. Allah’ın izni ile bundan da başarılı olamayacaklar.”dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4