Baysan Aday Adaylığı Dosyasını Verdi

Baysan Aday Adaylığı Dosyasını Verdi
banner43
Baysan Aday Adaylığı Dosyasını Verdi

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Turgutlu Belediye Başkanlığı için AK Partiden Ömer Baysan aday adaylığı dosyasını parti yönetimine teslim etti.

1 Kasım Cuma günü saat 17.00’de son bulacak olan AK Parti’de İl ve İlçe Belediye Başkan adayları için Turgutlu’da başvurular yapıldı. AK Partide İlçe kurucu başkanı Ömer Baysan’da dosyasını parti yöneticilerine teslim ederek aday adaylığını resmiyete döktü.

Baysan aday adaylığı dosyasını parti ilçe başkanı Hüseyin Azman’a teslim etti.

Azman yaptığı açıklamada “Ömer Baysak, partimizin Turgutlu teşkilatının kurucu başkanıdır ve 6 yılda başkanlık görevini layığı ile yerine getirmiş birisidir. Kendisini ben şahsen partiden öncede tanımaktaydım ve kendisinin bizim için büyük önemi vardır. Davanın çok emeğini çekmiş ve mesaisini yüklenmiştir. Bu işler nasip işleri. Kime görev verilirse parti olarak teşkilat onun arkasında olacağız ve onunla çalışacağız. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Ömer Baysan ise “2002’den beri bu partinin içindeyiz. Ufak bir ara verdik ama geri kalan zamanda hep partinin yanında olduk ve çalıştık. Bu benim ilk adaylık başvurum. Daha önce adaylık başvurularını alır ve adaylarımızın tanıtılması için çalışır ve dil dökerdik. Şimdi ise kendimizi tanıtmak ve destek istemek için çalışacağız. Partinin içindeki herkes yaptıklarımızı biliyor” dedi.

DSC_0030
Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2013, 17:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4