BBP Adayı Serhat Orhan'dan Binlerce Kişiyle Gövde Gösterisi

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Kırmahalle kahvelerinde binlerce kişiye hitap etti.

BBP Adayı Serhat Orhan'dan Binlerce Kişiyle Gövde Gösterisi
banner1

Turgutlu'nun 13 gün sonra çileden, sorunlarından ve belirsizlikten kurtulacağını belirten Orhan, "Allah'ın izniyle 13 gün sonra bu dertlerin hepsi bitecek ve Turgutlu'yu yine, yeninden "Ege'nin Yükselen Yıldızı"yapmak için biz geleceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın."dedi.

BBP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Koza Pazarında bulunan seçim lokalinden binlerce kişiyle seçim çalışmaları kapsamında konuşma yapacağı Kırmahalle kahvelerine kadar yürüyerek gitti.

Güzergah üzerinde bulunan apartmanlardan karanfil ve gül atılarak yürüyüşüne devam eden Orhan, kendisine gösterilen ilgiyi karşılıksız bırakmadı. Vatandaşlar fotoğraf çekilerek destek isteyen Orhan'a vatandaşlar, "Seni yeniden başkan yapacağız" diyerek destek söz verdiler.

Kırmahalle Kahvelerinde binlerce kişiye seslenen BBP Adayı Orhan, kendisini yalnız bırakmayan Turgutlu halkına teşekkür etti.

Binlerce kişiden oluşan kalabalığın zafer müjdesi verdiğini belirten Orhan, "Biz Turgutlu'yu seviyoruz. Turgutlu sevdiğimiz için 10 yıl boyunca birbirinden güzel projelerimizi hayata geçirerek bu şehir ve bu şehrin insanına hizmet ettik."dedi.

Orhan, şunları söyledi:

"Bugün burada binler kişiden oluşan kalabalık 31 Mart gecesinin zaferini şimdiden müjdeliyor. Burada gönüllü kardeşlerimiz ile biraraya gelerek gerçekleştirdiğimiz birliktelik, samimi ve içten bir muhabbetle oluştu. Kim ne söylerse söylesin, kim hangi iddia da bulunursa bulunsun, bizim bunlara vakit ayıracak zamanımız yok. Biz halkımızla kucaklaşıyoruz, halkımızla hasbihal ediyoruz. Çünkü halkımızı 2014 yerel seçimlerinden sonra kimse arayıp sormamış. Bir sorup, bin ah işittik adeta ama 13 gün sonra bu sorunlar bitecek. Allah nasip ederse 13 gün sonra bu güzel şehrimizi, Turgutlumuzu yeniden "Ege'nin yükselen yıldızı" yapmak için biz geliyoruz. Çünkü halkımız bize inanıyor ve güveniyor. 2004 ve 2014 yılları arasında hayata geçirdiğimiz projelerin hepsi duruyor. Allah nasip ederse, 13 gün sonra hiç vakit kaybetmeden göreve başlayıp, yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Turgutlu'yu otopark sorunundan, toz ve çamurdan kurtaracağız."

Konuşmasının ardından BBP Adayı Orhan'a, mahalle sakinleri tarafından çay ve kahve ikram edildi.

BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan'a, Büyük Birlik Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hacı Ergin, Partili yöneticiler, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar eşlik etti.

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4