BBP Adayı Serhat Orhan'dan Gövde Gösteri

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, seçimlere bir hafta kala adeta gövde gösterisi yaptı.

BBP Adayı Serhat Orhan'dan Gövde Gösteri
banner1

Turgutlu'da Koza Pazarı Meydanında bulunan seçim lokalinden binlerce kişinin katılımı ile Atatürk Bulvarından Subaşı Mahallesi mitinge kortej eşliğinde giden Orhan'a vatandaşlar evlerinin balkonundan gül ve karanfil attılar.

Bazı esnafların kortejin önüne geçerek meyve suyu ve çeşitli ikramlarda bulunduğu Serhat Orhan, Turgutlu halkının "Ege'nin Yükselen Yıldızı Turgutlu"yu çok özlediğini söyledi.

Turgutlu'nun 2014 yılından sonra adeta belediye hizmetlerine hasret kaldığını anlatan Orhan, "Yaklaşık bir hafta sonra bu hasrete son vereceğiz. Çünkü biz yeniden göreve gelecek, şehrimizi ve halkımızı hizmetlerle buluşturacağız"dedi.

BBP Adayı Serhat Orhan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Turgutlu Belediye Başkanı olarak görevde bulunduğumuz süre zarfı içerisinde halkımıza her zaman hizmet ettik. Kimseye kapımızı kapatmadık, kimseyle aramıza mesafe koymadık, halkımızın hep yanındaydık. 2004 ve 2014 yılları arasında Turgutlu'ya yapılan hizmetlere bakarsanız, kimin hangi imkanlarla hangi hizmetleri yaptığını görebilirsiniz. Okullar, Üniversiteler, Hastane, yol yapımı, parklar, yeşil alanlar ve daha sayamayacağım bir sürü hizmeti milletimize kazandırdık. Hemşehrilerimiz ile kol kola, gönül gönüle, birlik ve beraberlik içerisinde Subaşı Mahallemize yürüdük. Bir kez daha gördük bu halk bizi çok özlemiş, bu halk “Yeniden Ege’nin Yükselen Yıldızı Turgutlu’yu” çok özlemiş! Sesimize ses olan, gücümüze güç katan sizlerle sadece bu gün değil her zaman beraber yürüyeceğiz, birlikte başaracağız"

BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan'a, Büyük Birlik Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hacı Ergin, Partili yöneticiler, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar eşlik etti.

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4