BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUTSAL BİR HİZMET MAKAMIDIR

BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUTSAL BİR HİZMET MAKAMIDIR
banner43
BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUTSAL BİR HİZMET MAKAMIDIR

AK Parti’den Şehzadeler Belediye Başkan Aday Adaylı Sait Han Bakşi;

AK Parti’den Şehzadeler Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklamamla beraber sıkılmadık el ,çalmadık kapı bırakmama esasıyla her gün plan ve programımızı uyguluyoruz. Aslında yerel seçim çalışmalarımıza yaklaşık olarak bir buçuk yıldır devam ediyordum.Her gittiğim yerde halkın büyük teveccühü ile karşılaşıyorum. Hatta bazen çalışmalar kapsamında uğradığımız yerlerde bazı güzel sürprizlerle karşılaşıyor olmak  bana ayrı bir enerji ve çalışma azmi vermektedir. Ziyaretlerim sırasında kendimi tanıtmaya çalıştığımda vatandaşlarımızdan bazen Sait Han Bey ‘Bir dakika. Senin kendini tanıtmaya ihtiyacın yok. Manisa’da her Manisa’lı iki şeyi unutmaz. Biri Mesir Macunu, diğeri de Sait Han Bakşi.’ Demektedirler.  Buda beni çok mutlu ediyor, güçlendiriyor, yeniliyor, cesaretlendiriyor. Bana karşı olan bu sevgi selini gördüğüm ve hissettiğimde ise daha çok çalışıyor ve onların bana olan sevgisinin bedelini ödemek istiyorum. Vatandaşın bu sevgisi gösteriyor ki, ben gönüllerde çoktan yerimi almışım….

HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMA YAPILIR.

Biz şunu çok iyi biliyoruz ki Belediye Başkanlığı Makamı ,Hakkın ve Halkın beklentileri çerçevesinde Bir kutsallık addetmektedir. Dolayısıyla diyoruz ki Halkımızın yüksek teveccüh ve beklentilerini Halka Hizmeti Hakka Hizmet edasıyla yapmaya talibiz…

İŞİMİZ HİZMET , GÜCÜMÜZ MİLLETTİR.

Halkımızla buluşmalarımız kapsamında Yerel Yönetim Vizyonumuzu ve  yola çıkış amacımız olan “ Gelişim- Değişim- Yönetişim – Manisa Vizyon 45 = Kazanan Manisa Sloganımız ile Mutlu Ve Marka Kent Şehzadeler İlçesi’ ne yapacağımız hizmetler ile ilgili bilgilendirme sırasında Vatandaşlarımızın beklentilerinin aynı doğrultuda olduğu aşikardır. Dolayısıyla Biz Diyoruz ki  İşimiz Hizmet ,Gücümüz Millettir. Gücünü Haktan ve Halktan alanlar Milletimizin gönlünde taht kurarlar. Allah’ın izniyle Milletimizin gönlünde ki tahtta olmaya talibiz.

Partimizde aday adaylık başvuruları başlamış olup süreç devam etmektedir. Önümüzde ki günlerde Allah nasip ederse Aday adaylık resmi başvurumu yapacağım.
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 10:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4