Büyükşehir Başkanlığı İçin Turgay Şirin'in Adı Geçiyor

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir belediyesine mi aday oluyor.

Büyükşehir Başkanlığı İçin Turgay Şirin'in Adı Geçiyor
banner1

31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan mahalli idareler seçimleri öncesinde siyasi partilerin aday adayları da tek tek çıkmaya başlarken, Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin'in adının Manisa Büyükşehir Belediyesi için geçtiği öğrenildi.

Manisa kulislerinde konuşulan ve geçtiğimiz günlerde de ülke genelinde yayınlanan bir gazetenin gündemine aldığı Cengiz Ergün'ün başka bir partiden aday olabileceği sinyalleri sornasında Turgutlu Belediyesinin MHP'li belediye başkanı Turgay Şirin'in adının Manisa Büyükşehir Belediye başkanlığı için hem Ankara'da hem de Manisa kulislerinde konuşulmaya başlandığı iddia edildi. MHP genel başkanı Devlet Bahçeli'nin bazı büyükşehir belediye başkanlarını açıklamasına rağmen halen Manisa'yı açıklamamasının bu konu üzerinde sıkı bir çalışma yapılmasından dolayı olduğunu belirten MHP'ye yakın isimler önümüzdeki günlerde konunun netleşeceğini belirttiler.

Öte yandan Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin halen ne Turgutlu ne de Manisa Büyükşehir Belediye başkanlığı için adaylık sinyallerini vermediği gözlemlendi. 

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 16:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4