Çetin Akın'dan Alkışlanan Hareket (video) 

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın Selvilitepe'de konuşmasını bölen vatandaşı sahneye davet ederek "Bizde ifade özgürlüğü var dikte yok dedi" binlerce kişi alkışladı.

banner1

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ve partililerle birlikte Selvilitepe mahallesini ziyaret etti. Akın'ın konuşması esnasında Selvilitepe'de oturan bir vatandaş "28 yaşındayım. Selvilitepe'ye kim ne yaptı? Ne yapacak?" diyerek konuşmayı böldü. Bazı partililerin ve vatandaşların araya girmesi üzerine Çetin Akın: "Tamam, sıkıntı yok konuşsun vatandaş. Özgürlük var bizde dikte yok."dedi. Konuşmayı takip eden binlerce kişi alkışladı.
Daha sonra vatandaşı sahneye davet ederek yanına alan Akın, mikrofonu vatandaşa uzattı. Selvilitepe'ye park, bahçe hariç kim ne yaptı diye soran vatandaşa "Şimdi yapacaklarımızı anlatacağız" dedi, projelerini sıraladı.
"Sana oyum anamın ak sütü gibi helal olsun" diyen vatandaşa Akın: "Size söz veriyorum bana verdiğiniz her oyu 5 yıl sonra ananızın ak sütü gibi helal ettireceğim." dedi. Bu anlar sosyal medyada canlı yayında olan kameralar tarafından kaydedildi. 

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4