Çetin Akın; Turgutlu'nun Kaybolan Yıllarını Telafi Edeceğiz

CHP'den Turgutlu Belediye başkan aday adaylığını açıklayan Çetin Akın "Ben, belediyeciliğin profesörüyüm" dedi.

Çetin Akın; Turgutlu'nun Kaybolan Yıllarını Telafi Edeceğiz
banner1

Cumhuriyet  Halk Partisi Turgutlu Belediye Başkan aday adayı Çetin Akın parti binasında resmi açıklama yaptı. Belediye başkan yardımcılığından istifa ederek aday adayı olan Çetin Akın, 27 yıllık belediye tecrübesini dile getirdi ve;” Ben 27 yıldır Turgutlu Belediyesinde görev yaptım, belediyenin profesörüyüm” diyerek iddiasını ortaya koydu.

CHP Turgutlu İlçe Başkanlığında düzenlenen basın açıklaması ile resmen aday adaylığını açıklayan Çetin Akın’ı coşkulu bir kalabalık destekledi. Partililerin yanı sıra, oda başkanları ve STK temsilcileri de Akın’ın açıklamasında yer aldı. Önceki dönem ilçe başkanları Vahit Doğrucu ve Erk Kayabaş’ta aday adaylığı açıklamasında yer aldı.

İlçe Başkanı Yakup Çilel katılımcılara teşekkür konuşması yaparken Çetin Akın, aday adaylığının önemine vurgu yaptı ve “Kazanan CHP olacaktır” dedi.

Çetin Akın konuşmasında Halkçı ve Sosyal Belediyecilik vurgusu yapt. Akın;” Tütün tarlalarından yetişen biriyim, Zabıta Çetin’im ben. Zabıta olarak başladığım belediyecilik günlerim başkan yardımcılığı ile devam etti. Şuan Turgutlu’da her hizmette bir izim vardır, Kent Müzesi projesini yaptım. Çok açık ve net söylüyorum ben belediyeciliğin profesörüyüm, 27 yıldır işim sadece belediyecilik oldu. Herkesin bir mesleği vardır ama benim  mesleğim belediyecilik. Bu şehirde yaşıyorum ve bu şehre hizmet etmek istiyorum. Çok özel ve çok ses getirecek projelerimiz var. Turgutlu’nun kaybolan yıllarını telafi edeceğiz. Halkçı bir belediye oluşturacağız. CHP kadrolarıyla kenetlenerek omuz omuza seçimlere gireceğiz. Bana göğsünüzü gere gere oy isteyin, alnımız aktır. 27 yıl namuslu belediyecilik yaptık, şimdi o makamı CHP’ye kazandırmak için mücadele edeceğiz. Elele verip bunu başaracağız. Beni bugün yalnız bırakmayan bütün dostlarıma, değerli Cumhuriyet Halk Partililere ve yoldaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4