Çıkrıkçı'da Serhat Orhan Coşkusu

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, 31 Mart seçimlerini kazanarak Turgutlu'nun tüm mahallelerine eşit şekilde hizmetler götürüceklerini söyledi.

Çıkrıkçı'da Serhat Orhan Coşkusu
banner1

Çıkrıkçı mahallesini ziyaret eden, BBP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, mahalle sakinleri tarafından büyük coşku ile karşılandı.

Mahalle sakinlerinin havai fişek ve çiçeklerle karşaldıklarını Serhat Orhan, mahalle meydanından vatandaşlara seslendi.

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerden zaferle ayrılacaklarını yaşanan çilelerin sona ereceğini belirten Orhan, "Yüreği bizlerle atan tüm halkımıza söz veriyorum, artık derdinizle dertlenen, kesintisiz hizmet sağlayan Turgutlu Belediyesi'ne çok yakında bizimle yeniden kavuşacaksınız"dedi.

Çıkrıkçı Mahallesi sakinlerine gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Orhan, şunları söyledi:

"Bizim Turgutlu ve Çıkrıkçı'da yapmış olduğumuz hizmeletin hepsi bellidir. Bu yüzden atalarımız, "At ölür semeri kalır yiğit ölür eseri kalır" demişler. Biz buradayız, yaptıklarımız, eserlerimiz ortada ve 31 Mart'tan itibaren yeninden yapacağız. 2004 ve 2014 yılları arasında Turgutlu'nun her noktasına bir çok hizmet kazandırdık. Bu hizmeleri hayata geçirirken mahalle yada köy ayrımı hiçbir zaman yapmadık. "ifadelerini kullandı.

BBP Adayı Orhan'a, BBP İlçe Başkanı Hacı Ergin, Partili yöneticiler, Meclis üyesi adayları esşlik etti

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4