Çıkrıkçılılar Cumhur İttifakına Sahip Çıktı

Turgutlu’nun kırsal mahallelerinden Çıkrıkçı Mahallesinde, Cumhur İttifakının MHP’li belediye başkan adayı Turgay Şirin’e yoğun ilgi gösterildi.

Çıkrıkçılılar Cumhur İttifakına Sahip Çıktı
banner1

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Cumhur İttifakına gönül verenlerle birlikte Karaoluk ve Çıkrıkçı Mahallelerini ziyaret etti. Çıkrıkçı mahallesinde meşale ve havai fişeklerle alana giren Turgay Şirin’i coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Mahallenin gencinden yaşlısına büyük bir çoğunluğunun katıldığı Cumhur İttifakı ziyaretinde mahalle sakinlerine bir de müjdeli haberi veren AK Parti İlçe başkanı Kazım Dilek, “Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin önderliğindeki Cumhur İttifakının Turgutlu’daki adayı Turgay Şirin’dir. Başkalarına, sizleri kandırmaya çalışanlara inanmayın işte Recep Tayyip Erdoğan’ın partisi AK Parti burada, işte Devlet Bahçeli’nin partisi MHP burada, işte Cumhur İttifakının adayı Turgay Şirin burada. Ayrıca sizlere Gençlik ve Spor bakanımızdan müjdeli bir haber daha getirdim. Mahallemize yapılması planlanan spor tesisini 2019 bütçesine alınmıştır. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kendilerine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Cumhur İttifakı Belediye başkan adayı Turgay Şirin “Turgutlu’da göreve geldiğimiz günden beri Manisa Büyükşehir belediye başkanımız Cengiz Ergün’le birlikte çalıştık ve ilçemize güzel projeler kazandırdık. Şimdide Cumhur İttifakı ruhuyla yeni dönemde ilçemize daha güzel projeler kazandırmak için çalışacağız. Bugün burada bizlere göstermiş olduğunuz ilgiyle bizleri mutlu ettiniz. Bizde 31 Mart gecesi Cumhur İttifakının bayrağını dalgalandırarak sizleri mutlu edeceğiz. Turgutlu Cumhur ittifakı ile değişimi yaşayacak. Amacımız sizlere en iyiyi en güzeli verebilmek. Amacımız gelişen ve değişen Turgutlu’ya ve halkımıza arkamızdaki Büyükşehir belediyesi ve şimdi de iktidar desteği ile yeni projeler kazandırmak” dedi.

Gerçekleştirilen mahalle ziyaretinde AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti ve MHP Kadın Kolları başkanları ve üyeleri, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4