Cumhur İttifakından Turgutlu'da Gövde Gösterisi

Cumhur İttifakının Turgutlu'daki 2 Partisi MHP ve AK Parti Turgutlu'da bir araya gelerek miting havasında açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakından Turgutlu'da Gövde Gösterisi
banner1

Cumhur İttifakının Turgutlu'daki Belediye başkan adayı MHP'li Turgay Şirin, AK Parti İlçe teşkilatını ziyaret ederek burada hem MHP'li hem de AK Partili seçmenlere seslendi.

Ak Parti İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarette Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostancı, 22. Dönem Manisa Milletvekili AK Partili Süleyman Turgut, AK Parti Gençlik Kolları İbrahim Kayser, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, kadın kolları başkanları, meclis üyeleri ve partililer yer aldı. Ziyararette he iki taraf birbirlerine hediye takdim etti.

AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek;” Beka meselesi varken ayrı gayrı olmak olmaz. Liderlerimiz ittifakın temellerini attılar, bizlerde buna destek vereceğiz. Cumhur ittifakı memleket meselesidir, Çanakkale ruhudur, 15 Temmuz direncinin ateşidir. Seçimlerde Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır, kimse insanların aklıyla alay etmesin. Bizim adayımız MHP’li Turgay Şirin’dir, Turgay Şirin ittifakın adayıdır. Cumhur ittifakının ruhuna uygun hareket ediyoruz ve kol kola giriyoruz. 31 Mart akşamı Cumhur ittifakı seçimleri kazanacaktır ve Turgay Şirin belediye başkanımız olacaktır” dedi.

Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin;” Burada ki ruh Yenikapı ruhudur. Bizler geçmişe sünger çektik, hatalarımız olmuştur ama beka ve memleket meselesi olunca kol kola olduk. Burada hem ülkücü kardeşlerim ve hemde AK Partili kardeşlerim. Beraber bu yolları yürüyeceğiz. Cumhur ittifakı ile yola devam edeceğiz. Artık Cumhur ittifakının 6 milletvekili var ve Ankara’da Turgutlu için sürekli olarak yatırım hamlelerimiz olacak. Dönem dönem aksaklıklar yaşadık ama kentimizin makyajını değil alt yapısını kendimize dert edindik. Yeni dönemde Cumhur ittifakının ruhu ile Turgutlu Belediyesi vatandaşına en iyi hizmeti verecektir. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin yaktığı beka ateşi bizleri sarmıştır, koltuk sevdalısı değil memleket sevdalısı olarak yolumuza devam ediyoruz. Koltuk sevdamız yok ki kaybetme korkumuz olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 23:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4