Dilek; Belediyecilik AK Parti'nin İşi

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Büyükşehir ve Turgutlu Belediyelerini kazanacaklarını söyledi.

Dilek; Belediyecilik AK Parti'nin İşi
banner1

Manisa ve Turgutlu’nun daha iyi yönetilmesi ve hizmet kalitesinin arttırılması gerektiğini belirten Dilek, 3 Kasım 2002 tarihi ile birlikte Türkiye’de yapılan hizmetlerin geçmişe göre daha fazla olduğunu ifade etti.
Turgutlu Basın Mensupları ile Taş Fırın Restoran’ta kahvaltı da bir araya gelen AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.
AK Parti’nin Belediye başkanlığı ve Meclis üyelikleri için aday aday başvurusu sürelerinin de resmi olarak yayınlandığı söyleyen Dilek; “AK Parti’den Belediye Başkanlıkları için Aday Adaylıkları süresi 5 Kasım ve 12 Kasım 2018 tarihleridir. AK Parti’den Meclis üyesi olmak isteyenler ise yine 5 Kasım ile 3 Aralık 2018 tarihleri arasında partimize başvurabilirler.”dedi.
Gazetecilerin sorunlarını da yanıtlayan Dilek, bir gazetecinin, “Manisa ve Turgutlu’da, yol ve alt yapı çalışmalarından dolayı çok sıkıntılar var. Turgutlu toz içinde kalan bir şehir oldu. Bu şehirde yaşayanlar artık isyan noktasına geldiler. Nasıl bir seçim stratejisi belirleyeceksiniz?”sorusuna, “Manisa ve Turgutlu hem hizmet, hem de yönetimsel anlamda çok daha büyük, çok daha kaliteli hizmetleri hak ediyor. Bu hizmetler yapılırken de vatandaşın üzülmemesi gerekiyor. Bizim yaptığımız projelerde vatandaşlarımız mağdur edilmemiştir, vatandaşlarımız isyan etmemiştir. AK Parti, İlçe Başkanlığından, Belediye Başkanlığına, Başbakanlıktan, Cumhurbaşkanlığına kadar her kademe de görev almış bir genel başkana sahiptir. Tecrübesi, bilgisi ve saha çalışması olan bir partidir. Türkiye’de herkesin bildiği gibi “Belediyecilik AK Parti’nin işidir. 2014 seçimlerinden sonra Manisa ve Turgutlu’da olanları hepimiz gördük. İnşallah, 31 Mart 2019’da Manisa Büyükşehir ve Turgutlu Belediyesi yeniden AK partili belediyelerle tanışacak.”dedi.
AK Parti’nin 3 Kasım’da yani 16 yıl önce bugün iktidara geldiğini sözlerine ekleyen Dilek, “Kurulduğumuz günden bu zaman kadar liderimize, partimize ve onun kadrolarına destek veren halkımıza teşekkür ediyorum. Milletimiz, Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiyi hiç yalnız bırakmadı. Bu yüzden partimize “Milletinin Partisi”, liderimize de “Milletin Adamı” deniliyor ifadelerini kullandı.
AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek’e, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Nurettin Barman, Teşkilat Başkanı Necmettin Dirim, Tanıtım ve Medya Başkanı Seçil Dönmez, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş ve Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser’de eşlik etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4