'ERDOĞAN'I ÇANKAYA KÖŞKÜNE ÇIKARMALIYIZ'

'ERDOĞAN'I ÇANKAYA KÖŞKÜNE ÇIKARMALIYIZ'
ak_parti_manisa_cumhurbaskani_adayi_22

Partisinin İlçe Başkanları toplantısında konuşan AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, “Daha güçlü bir Türkiye, daha müreffeh bir Türkiye, kendi coğrafyasında zulme rıza göstermeyen, kafa tutan, dik duran bir Türkiye olması için Cumhurbaşkanı adayımız Başbakanımız Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı Çankaya köşküne çıkarmalıyız.”dedi.

AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde partinsin ilçe başkanları ile bir toplantı yaptı. İl Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

Toplantı öncesinde partinsin İlçe Başkanlarına hitap eden Başkan Baybatur, “Cumhurbaşkanı adayımız Genel Başkanımız Dünya Lideri Başbakanımızın ilk turda seçilmesi için gece gündüz demeden çalışmalıyız. Bu seçim tarihte ilk defa milletimizin oyları ile iş başına gelecek devlet başkanlığı seçimi olacaktır. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan seçilmiş cumhurbaşkanı ve devlet başkanı olması lazım. Ülkemizin, Milletimizin, Türki Cumhuriyetlerinin, İslam Ülkelerinin zalimlerin zulmü altından inim inleyen masum ve mağdur insanlarımızın Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığına ihtiyacı var. Bu da ancak sizler aracılığınızla yapılacak. Sizler Tayyip beye güç verir ve seçimlerde ilk turda seçtirirsek, dâhili ve harici bedbahtlara, paralelcilerden darbecilere kadar herkese iyi bir ders vereceksiniz. İnşallah hep beraber Tayyip beyi Çankaya köşküne çıkaracağız. Daha güçlü bir Türkiye, daha müreffeh bir Türkiye, kendi coğrafyasında zulme rıza göstermeyen, kafa tutan, dik duran bir Türkiye olması için Başbakanımızı Çankaya köşküne çıkarmalıyız.”diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2014, 09:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4