ERYILMAZ DUR DURAK BİLMİYOR

ERYILMAZ DUR DURAK BİLMİYOR
banner43
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa milletvekili adayı Hasan Eryılmaz’a Saruhanlı’da vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Saruhanlı’da coşkulu bir şekilde karşılandı. Eryılmaz, Saruhanlı’da esnaf, çiftçi, işçi, emekli, öğrenci, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. Eryılmaz’a genç yaşlı herkesin sevgi gösterisinde bulundu.

Yola çıkış amacının hizmet olduğunu ifade eden Eryılmaz, “Bizler her zaman hizmet odaklı çalıştık. Hizmet ağımızı büyütmek ve vatandaşlarımıza daha çok hizmet edebilmek için Ankara yolunu seçtik. Hepiniz sağolun. Saruhanlı’da görüyorum ki Milliyetçi Hareket’e olan inanç tamdır. Yalnız benim sizden bir isteğim olacak. Herkes istediği partiye oy vermek de özgürdür. Ama sizden oy istemeye gelen özellikle AKP zihniyetine bir sorun: 12 yılda Türkiye’ye Manisa’ya ne yaptınız. Emin olun cevap veremeyeceklerdir. Çünkü Manisa’da hangi işe el attılarsa o iş ellerinde kaldı. Eminim ki bunlara sandıkta en iyi cevabı sizler vereceksiniz. Belki de ilk defa kapınızı çalacaklardır. Sakın onların süslü sözlerine inanmayın değerli hemşerilerim. Bizim iktidarımızda çiftçinin de esnafın da işçinin de öğretmenin de yüzü gülecektir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2015, 12:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4