ERYILMAZ, 'ZAFER YAKINDIR'

ERYILMAZ, 'ZAFER YAKINDIR'
Manisa’da çalmadık kapı bırakmayan MHP Manisa Milletvekili dayı Hasan Eryılmaz, gittiği her ilçede, mahallede, sokakta Milliyetçi Hareket’in politikasını anlatarak, “Manisalı hemşerilerimizin gönlü ferah olsun Milliyetçi Hareket Haziran seçimlerine gümbür gümbür geliyor. Zafer yakındır” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz demeden çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, ilçe ilçe, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşa Milliyetçi Hareket’in politikasını anlatıyor. Gittiği her yere coşkuyla karşılaşan Eryılmaz, “Görüyorum ki millet artık AKP zihniyetinden yaka silker duruma gelmiştir. Çiftçi kan ağlıyor, esnaf perişan, atanamayan öğretmenlerin derdi çığ gibi büyüyor, taşeron işçisi umutsuz. İşte Türkiye’nin ve Manisa’nın tablosu budur. AKP zihniyeti 12 yılda ülkeyi bu duruma getirmiştir. Ama vatandaşın bir umudu var ki oda Milliyetçi Hareket’tir. Gittiğimiz yerlerde aldığımız dualar, vatandaşın Milliyetçi Hareket’e olan özleminin en büyük işaretidir” diye konuştu.

Eryılmaz, “Her kesin gönlü ferah olsun! Milliyetçi Hareket’in her adayı herkesin adayıdır. Ayrımcılık yapmadan herkese eşit mesafede hizmetlerini sunacaktır. Yine aynı şekilde Milliyetçi Hareket’in ekonomik politikalarıyla asgari ücretli kardeşlerimiz, taşeron çalışan vatandaşlarımız uygulayacağımız çalışmalarla rahata kavuşacaklardır. Buna açıkça söyleyebilirim ki Milliyetçi Hareket Haziran seçimlerine gümbür gümbür geliyor. Zafer yakındır” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2015, 19:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4