İYİ Parti Yerel Seçim Çalışmaları Kapsamında Sahaya İndi

2019 yılı içerisinde yapılacak olan yerel seçimler için 17 Eylül 2018 Pazartesi günü itibariyle ülke çapında tüm teşkilatları ile İYİ Parti çalışmalarına başladı.

İYİ Parti Yerel Seçim Çalışmaları Kapsamında Sahaya İndi
banner43

Bu kapsamda 18 Eylül 2018 Salı günü İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri Emekli Sincan Hâkimi Sayın Osman KAÇMAZ ve Sanayici İş Adamı Sayın Reşat ERDOĞAN ile İYİ Parti Kurucu Üyesi Ömer KARAKAŞ ve İYİ Parti Manisa Eski İl Başkanı Sayın Ümit AKDAĞ’dan oluşan heyet Turgutlu ilçesini ziyaret ettiler.

            Öncelikle İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı Binası’nda İlçe Başkanı Sayın Av. Nilay YAŞIR Hanımefendi ile partilileri ziyaret eden İYİ Parti Genel Merkez Yöneticilerinden oluşan heyet daha sonrasında Muharrem Ayı nedeniyle Turgutlu Belediye Binası karşısında kurulan ‘Matem Çadırı’na ziyarette bulunarak, burada bulunan vatandaşlar ile hasbihal etmişler ortak acı Kerbelayı ve Şehitlerimizi yâd ettiler.

            Matem Çadırı ziyareti sonrasında Turgutlu Ziraat Odasını ziyaret eden heyet, Turgutlu Ziraat Odası Başkanı Sayın Abdullah ŞENOL tarafından karşılanmış, bölgenin bir hassa da Turgutlu bölgesinin tarımsal işleyişi ile sorunları hakkında bilgi aldılar.

            İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Sayın Av. Nilay YAŞIR ziyarette; “Partimiz Başkanlık Divanının almış olduğu kararla dün itibariyle ülke çapında 2019 yılı içerisinde yapılacak olan yerel seçimlere yönelik çalışmalar başlatılmıştır. Yerel seçim çalışmalarının ilk adımını attığımız ve sahaya indiğimiz bugün de Turgutlu’nun iyi olması için elimizden gelen ne varsa yapacağımızın şimdiden sözünü veriyoruz. Bu çalışmalar kapsamında bugün aramızda bulunan heyetimizde yer alan İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyelerimize, Parti Kurucu Üyemize, İl Eski Başkanımıza, Kula İlçe Başkanımıza ve günün bu saatinde bizleri yalnız bırakmayarak programımıza katılan tüm partililerimize sonsuz teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

           

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4