Kamyon Garajı Esnafının Sıkıntısına CHP El Attı

CHP TURGUTLU İLÇE BAŞKANLIĞI KAMYON GARAJI ESNAFI’NIN SIKINTILARINA EĞİLİYOR

Kamyon Garajı Esnafının Sıkıntısına CHP El Attı
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde kamyon garajı esnafının yaşadığı sıkıntılar sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe teşkilatı harekete geçerek esnafın sorunlarını dinledi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi yetkililerine aktararak çözüm bulunmasını istedi.

CHP'den konu ile ilgili olarak şu açıklamada bulunuldu; 

"Kamyon garajı esnafı, garajın büyükşehire geçmesinden bu yana oldukça sıkıntılar içerisinde. Gereksiz zamlar yapılmasından, hiçbir hizmet ve denetimin olmamasından şikayete eden esnaf isyan noktasına geldi. Seslerini duyuramayan esnafa destek Chp İlçe Başkanlığı’ndan geldi.

Garaj esnafı kamyoncuların garaja girmemesinden, aynı gün içerisinden olsa bile garaja her giriş çıkışta ücret ödenmesinden, kira bedellerinin yüksek olmasından ve garajın pisliğinden çok rahatsız olduklarını, ancak yetkililere seslerini duyuramadıklarından yakınıyorlar. Yetkili isimlerle görüşemediklerini belirten esnafa, Chp Turgutlu İlçe Başkanlığı destek çıktı. Garaj esnafını ziyaret edip, sıkıntılarını dinleyen Chp İlçe Başkanı Yakup Çilel, İlçe Yönetimi ve garaj esnafını da alarak Maski Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili İbrahim Kara’yı makamında ziyaret etti. Kamyon garajının durumu anlatıldı ve sorunlara çözüm talebinde bulunuldu. Kara, elinden gelen desteği ve araştırmayı yapacağı sözünü verdi. Bu işin takipçisi olacaklarını ve sonuna kadar kamyon garajı esnafının yanında olduklarını belirten Çilel ‘’esnafımız sahipsiz değildir, Kamyon garajını kaderine terk etmeyeceğiz.’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4