Manisa Milletvekili Bilen, Ahmetli Belediye Başkanı Alhan ile Buluştu

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere ilçeye gelen AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile bir araya geldi.

Manisa Milletvekili Bilen, Ahmetli Belediye Başkanı Alhan ile Buluştu

Belediye hizmet binasında gerçekleşen görüşme sonrasında Milletvekili Bilen’e teşekkür eden Başkan Alhan “sayın vekilimiz ile ilçemizde gerçekleştirecek olduğumuz birtakım çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Ahmetli’ye gelen AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Belediye Başkanı Ahmet Alhan ile bir araya geldi. Görüşmede İl yönetim kurulu üyesi Faruk Erdoğan, İlçe Başkanı Harun Kaçar, meclis ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen’e nazik ziyaretleri için teşekkür ettiğini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Sayın vekilimiz ile arkadaşlığımız dostluğumuz uzun yıllara dayanıyor. İlçemiz için yapılması gereken bir çalışma veya proje olduğunda kendisi ile sürekli irtibat halinde oluyoruz ve yakından da takip ettiğini biliyoruz. Yapacak olduğumuz birtakım çalışmaların olduğu dosyayı kendisine teslim ettik, görüş alışverişinde bulunduk. İlgileneceklerini ve yakından takip edeceklerini söylediler. Vekilimize nezaketleri, ilgi ve alakaları için teşekkür ediyor, yeni yılını kutluyorum” dedi. Başkan Alhan’a misafirperverlikleri için teşekkür ettiğini belirten AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ise “Ahmetli’miz ve Ahmetli Belediye Başkanımız bizim için değerlidir. Ahmet Başkanımın da dediği gibi dostluğumuz uzun yıllara dayanıyor. Elimizden geldiğince ilçemize yapılacak çalışmalar için destekte bulunduk bundan sonra da bulunmaya devam edeceğiz. Başkanımıza gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür ediyor, gerçekleştireceği çalışmalar için de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4