Mersinli hizmet yolunda ilklerin öncüsü

Mersinli hizmet yolunda ilklerin öncüsü
banner43
Mersinli hizmet yolunda ilklerin öncüsü

AK Parti Manisa’nın ilk resmi aday adayı Berk Mersinli

AK Parti Manisa’da ilk resmi aday adaylığı başvurusunu yapan isim partinin ilk kurulduğu günden bu yana başarılı bir grafik çizen ve son olarak merkez ilçe başkanlığı görevinde takdirleri toplayan Berk Mersinli oldu. Mersinli yaptığı başvuruyla Yunus Emre Belediye Başkan Aday adaylığı konusunda ilk imzayı atan isim oldu.

Berk Mersinli’nin AK Parti İl Binası’nda yaptığı aday adaylığı resmi başvurusunda eşi İlkşen Mersinli, çocukları Arın ve Asrın Mersinli ile Babası Tahir Mersinli’de katılarak tam destek verdiler.

Berk Mersinli’nin AK Parti İl Başkanlığı binası Yunus Emre İlçe Başkanlığında yaptığı başvuruda AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel ve çok sayıda partili bulundu. Manisa il genelinde ilk resmi başvuruyu Mersinli'nin yaptığını söyleyen AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel, "Genel Merkezimizin kararıyla aday adaylık resmi başvuruları 1-31 Ekim tarihleri arasındadır. Berk Mersinli ile geçmişte de çalıştığımız için kendisini çok iyi tanıyorum. Teşkilatın içinde bir insanın aday adaylığı için başvuru yapması beni çok mutlu ediyor. Manisa'mıza ve Yunus Emre ilçemize hayırlı olmasını diliyor başarılarının devamını temenni ediyorum. Bu aday adaylığı başvurusunu kabul ediyorum” dedi.

Yüksel'in ardından konuşan Mersinli ise, 12 yıldır AK Parti'de siyaset yaptığını hatırlatarak, aday adaylığı sürecinde çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Mersinli, "Eğer ki aday olmazsak ailemin, arkadaşlarımın ve partimin huzurunda önümü ilikler bir nefer olarak her türlü desteği sağlayarak yolumuza devam ederiz. Attığımız adımların Manisa'mıza ve Yunus Emre İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum." şeklinde konuştu.

Berk Mersinli, belediye başkan aday adaylığı için başvuru dosyasını imzalamasının ardından AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel ‘e teslim etti. Yapılan başvurunun ardından Berk Mersinli ailesi ve partililerle birlikte toplu fotoğraf çektirirken Mersinli’ye gösterilen ilgi büyüktü.

berkk_1110
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 10:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4