MHP'de Güngör Dinçer Adaylığını Açıkladı

MHP'de Güngör Dinçer Adaylığını Açıkladı
banner1

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Milliyetçi Hareket partisinden Güngör Dinçer belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Turgutlu da bir Restaurant'ta, MHP İlçe Başkanı Orhan Sayar, Yönetim kurulu üyeleri, Kadın kolları başkanı Serap Fera'nın katıldığı basın toplantısında gazetecilerle bir araya gelen Güngör Dinçer 31 Mart 2019 de yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu söyledi.

Turgutlu'nun sorunlarını yakından bildiğini belirten MHP Belediye Başkan Aday Adayı Güngör Dinçer, şunları söyledi: "Turgutlu'nun sorunlarını yakından biliyoruz. İlçemizi daha iyi yerlere getirebilmek, ilçe halkımızın daha huzurlu ve refah seviyesi yüksek şekilde yaşamasını sağlamak için Milliyetçi Hareket Partisi'nden Turgutlu Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum. Çıktığımız yolu zorluklarla biliyoruz. Turgutlu'muz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız."

Basın toplantısında konuşan MHP Turgutlu ilçe Başkanı Orhan Sayar; Milliyetçi Hareket Partisi'nin Turgutlu daki ilk aday adayı olan Güngör Dinçer Bey'e çıktığı bu mübarek yolun hayırlı olmasını diliyorum. Mübarek diyorum çünkü millete hak millete, hak, hukuk ve adalet ile hizmet etmek mübarek bir durumdur."ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 12:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4