MHP İlçe Başkanı Bostan'dan Başkan Şirin’e Ziyaret  

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti.

MHP İlçe Başkanı Bostan'dan Başkan Şirin’e Ziyaret  
banner43

Başkan Şirin, “Yüce Allah'ın izni, Saygıdeğer Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin'nin takdirleriyle 3 Hilal'i dalgalandıran, Milliyetçi Hareket Partimiz'in güçlü kadroları olarak biz Turgutlu'da büyük bir aileyiz” dedi. 
    Milliyetçi Hareket Partisi Gürhan Bostan ve yönetim kurulu üyeleri Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Ekrem Bölükbaşıoğlu ve Hakan Sezer, Belediye Meclis Üyeleri Ayhan Çelikdoğan, Ömer Sakı, Mustafa Yavaş, Ferhat Yıldız ve Abdullah İzbudak eşlik etti. İlçe yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Değerli Başkanımız'a ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere önümüzde yaklaşan bir yerel seçim var. Daha önce de belirtiğimiz gibi teşkilatımız ile birlikte el ele vererek, daha da kenetlenerek Turgutlu’muzu daha ileriye taşıyacağız.  Yüce Allah'ın izni, Saygıdeğer Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin'nin takdirleriyle 3 Hilal'i dalgalandıran, Milliyetçi Hareket Partimiz'in güçlü kadroları olarak biz Turgutlu'da büyük bir aileyiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi. 
Can-ı Gönülden Çalışacağız
          MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostan ise, “Değerli Belediye Başkanımız sağolsunlar yeni parti binamıza geçtiğimizde ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerinde bulunmuştu. Bizler de hem iade-i ziyaret hem de yaklaşan seçimler öncesinde görüş alışverişinde bulunmak adına yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte Sayın Başkanımıza ziyaret gerçekleştirdik. Kendilerinin de ifade ettiği gibi  inşallah hep birlikte Turgutlu için can-ı gönülden çalışarak, Turgutlu'da 3 Hilal Bayrağı'mızı dalgalandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4