Milletvekili Mehmet Ali Özkan'dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, “Bayramlar, toplumu birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde tutan; insanları sevgi ve saygı temelinde birleştiren önemli günlerdendir” dedi.

Milletvekili Mehmet Ali Özkan'dan Kurban Bayramı Mesajı
banner43

ÖZKAN: HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK;

KAYNAŞMA,

KARDEŞ OLMA,

BİR OLMA,

İRİ OLMA,

DİRİ OLMA,

VE HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLMA ZAMANIDIR

Özkan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, milli ve manevi duyguların ön plana çıktığı, toplumsal dayanışma, birlik ve beraberliğin arttığı bayramların, aynı zamanda unutulmaya yüz tutmuş değerlerin yaşatılmasına vesile olduğunu belirtti.

Kelime anlamı “yaklaşmak” olan kurbanın, kulu Allah’a, insanları da birbirlerine yaklaştırdığını kaydeden Özkan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar, toplumu birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde tutan; insanları sevgi ve saygı temelinde birleştiren önemli günlerdendir. Ülkemizin her türlü kuşatma altına alınmaya çalışıldığı bugünlerde her zamankinden daha çok kaynaşma, kardeş olma, birlik olma zamanıdır. Sözlerime son verirken; Kurban Bayramı’nın birlik, beraberlik ve milletçe kardeşliğimizin kuvvetlenmesine vesile olmasını diler, tüm Milletimizin ve Âlem-i İslam’ın bayramını en kalbi duygularımla kutlarım”​

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4