Murat Baybatur "Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek ve güven tam"

Malta, Tevfikiye, Kuyualan Mahalleleri ile Karaköy Pazaryeri’nde bulunan esnafı gezen AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Murat Baybatur "Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek ve güven tam"

Sıcak ve samimi diyalogların yaşandığı ziyaretlerde Baybatur'a AK Parti’ye her zaman destek verdiklerini anımsatan mahalle sakinleri; mevcut sıkıntıları aşacak, ülkeyi düze çıkartacak, refaha kavuşturacak olanın yine AK Parti olduğuna inandıklarını belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek ve güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Yunusemre İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaştı. Malta, Tevfikiye, Kuyualan Mahalleleri ile Karaköy Pazaryeri’nde bulunan esnafı ziyaret eden, yolda ve kahvehanelerde hoş sohbet edip vatandaşları dinleyen Baybatur, Pandemi nedeniyle araya giren mesafeleri gidermenin sevincini yaşandı. Malta ziyaretinde, Makedon Göçmenleri Derneği (MAK-GÖÇ) Başkanı Cevdet Cömert ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya gelen Baybatur,  derneğe üye olup, anı defterini imzaladı. Gittiği her yerde gördüğü ilgiden dolayı mahalle sakinlerine şükranlarını ileten Baybatur’a AK Parti’ye her zaman destek verdiklerini anımsatan mahalle sakinleri; mevcut sıkıntıları aşacak, ülkeyi düze çıkartacak, refaha kavuşturacak olanın yine AK Parti olduğuna inandıklarını belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek ve güvenlerinin tam olduğunu söyledi. Sıcak ve samimi diyalogların yaşandığı ziyaretler sonrası mahalle ve sandık başkanlarıyla toplantı yapan Baybatur, "AK Partililer Sahaya Çıkamaz yaygarası koparanlar vatandaşlarımızın kendi ağzından kimi desteklediğini dinlesin, görsün” diyen Baybatur, AK Parti’nin Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve Parti yöneticileri ile tam kadro sahada olduğuna dikkat çekti. Her zaman milletin yanında olduklarına vurgu yapan Baybatur, “Milletimiz, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ı seviyor, destekliyor ve güveniyor. Bu millet kimin iş kimin slogan ürettiğini açık bir şekilde biliyor, görüyor. 2023 ve 2024 seçimlerine yüksek moral ve motivasyonla yeni zaferlere ilerliyoruz" dedi.

Murat Baybatur'a ziyaretlerinde, AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Mustafa Çimbil, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, AK Parti önceki dönem İl Başkanları Ramiz Şiyak ve Berk Mersinli, İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Doğuş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Koca, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri ile partililer eşlik etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4