Mustafa Serhat Orhan "Yürüyüşümüzü Asla Engelleyemeyecekler"

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, "Elektriklerimizi de kesseler, yollarımızı da kesseler, milletimizle ele ele gönül gönüle yürüyüşümüzü asla engelleyemeyecekler" dedi.

Mustafa Serhat Orhan "Yürüyüşümüzü Asla Engelleyemeyecekler"
banner1

BBP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, seçime az bir süre kala çalışma temposunu arttırdı.

Sabahın ilk ışıklarıyla programlarına başlayan Orhan, esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek kazandığı takdirde hayata geçireceği projeleri anlatıyor. Akşam saatlerinde de ev ziyaret leri yapan Orhan, kendisini ev ziyaretine çağıran mahalle sakinlerinden destek istiyor.

Meydan mitingleriyle günlük çalışmalarını tamamlayan Orhan, gece saatlerinde de ekibiyle günün değerlendirmesini yapıyor.

Geçtiğimiz akşam ki TUKAŞ Meydanından kendisini bekleyen binlerce vatandaşa seslenen Orhan, "Elektriklerimizi de kesseler, yollarımızı da kesseler, milletimizle ele ele gönül gönüle yürüyüşümüzü asla engelleyemeyecekler."dedi.

Kendisinin seçim çalışmaların türlü bahanelerle engellenmeye çalışıldığını fakat kendilerinin bunlara rağmen çalıştıklarını anlatan Orhan, Kendisi için mitinge gelen vatandaşların fotoğraflanıp, belirlenerek işi ve aşıyla tehdit edildiğini söyledi.

Orhan, şöyle konuştu:"Bizler kimseyi bizi destekleyin diye zorlamadık. Halkımızın bizi seviyor ve destekliyor. Bizim arkamızda halkımız, milletimiz var. Sizler ne yaparsanız yapın, bizler milletimizin gönlündeyiz. Elektriklerimizi kesiyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar bizi yolumuzdan döndüremeyecekler. Bizim halkımız ve milletimiz yanımızda. Onların duası yeter."

BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan'a, Büyük Birlik Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hacı Ergin, Partili yöneticiler, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar eşlik etti.

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4