Nureddin Barman Adaylığa Göz Kırpıyor

Nureddin Barman Adaylığa Göz Kırpıyor
banner43
Nureddin Barman Adaylığa Göz Kırpıyor

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı Kurucu Üyesi Nurettin Barman Turgutlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığında isminin geçmesini bir basın açıklamasıyla değerlendirdi. Barman; “Partimizin uygun göreceği her hangi bir görevde yer almaktan onur duyacağım.” dedi.

Barman yaptığı yazılı açıklamada; “2001 yılında Türkiye darboğazdan geçerken bir yiğit çıktı ve “Artık Türkiye’de hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” dedi. Bu yiğidin adı Recep Tayyip Erdoğan ve kurduğu parti Türkiye’nin umudu ve geleceği olan Adalet ve Kalkınma Partisi, AK Parti oldu. Türkiye zor şartlar altındayken gecelik faizler %7000’leri geçerken, Türkiyemizin itibarı dünyanın her yerinde ayaklar altına alınmışken ismi Recep Tayyip Erdoğan olan o yiğit ve yol arkadaşları bu gidişe bir dur demek için yola koyuldular. Şükürler olsun ki bu yolda bizlerde bu yol arkadaşlığına katılabildik.

Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yola çıkan bu ak kadrolar kendisine inanarak iktidarı teslim eden, milletimizin başını asla aşağı eğdirmeden 12 yıl boyunca ekonomiden dış politikaya, demokratikleşmeden, ülkeler arası işbirliğine birçok konuda Türkiye’yi lider ülke konumuna getirmiştir. Bu çalışmalar yapılırken AK kadroların içinde hizmet etmek şansı bulan bizler hiçbir zaman tutarlı ve dik duruşumuzu yitirmeden, “halka hizmet hakka hizmet” gayesi ile çıktığımız bu kutlu yolda birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizdeki başarılar gibi Turgutlumuzda da birçok başarılara imza attık.

Şimdi önümüzde en az genel seçimler kadar önem teşkil eden Mart 2014 yerel seçimleri bulunmaktadır. Bu önemli zaman öncesinde gerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı gerekse Turgutlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylı için AK Parti’den birçok isimler çıkarak aday adaylıklarını açıklamaktadır. Aday adaylarının çokluğu partimizin zenginliği, demokratik duruşunun en önemli göstergesidir. Aday adaylıkları süresinin tamamlanması ardından, adayların belirlenmesiyle beraber partimizde herhangi bir ayrışma olmadan, partimiz daha da güçlü, birlik beraberlik içerisinde AK Belediyecilik anlayışının devamını sürdürmek için çalışacak, bizlerde bu çalışma içerisinde var gücümüzle koşacağız.

Değerli Turgutlulular bu süreçte zaman zaman şahsımla ilgili ortaya çıkan Turgutlu Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı olacağım söylentileri içinde şunu ifade etmek isterim ki; 2001 yılında yola çıkan, İstanbul’da hem İl Başkanlığı hemde Büyükşehir Belediye Başkanlığı zamanlarından bu yana örnek aldığımız Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan’ın AK kadrolarının herhangi bir yerinde bulunmayı her zaman için büyük bir kıvanç ve onur saymışımdır. Geçmiş yıllarda yapmış olduğum parti yöneticiliği, 2004-2009 yılları arasında yapmış olduğum şehir meclisi üyeliğinde olduğu gibi bundan sonrada partimizin uygun göreceği her hangi bir görevde de bulunmaktan her zaman mutluluk ve onur duyacağım. Bizlere düşen bir şey talep etmek değil bizlere takdir edilen her görevde yorulmadan, sıkılmadan, vatanımız, milletimiz için hizmet etmektir.

Bu vesile ile önümüzdeki yerel seçimlerin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yüreği her zaman hizmet aşkı ile çarpan liderimiz Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde büyük AK Parti ailesinin herhangi bir yerinde her zaman çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumu birkez daha belirtmek istiyorum. Yerel seçimlerde kazanan AK Belediyecilik anlayışıyla milletimiz ve memleketimiz olacaktır.” dedi.

barman
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2013, 19:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4