O yöneticiden Açıklama geldi; Hesabım Çalındı

MHP ilçe yönetiminde istifa eden Serkan Orman sosyal medya sayfasının çalındığını belirtti.

O yöneticiden Açıklama geldi; Hesabım Çalındı
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde MHP İlçe yönetiminde istifa ettiğini sosyal medyadan duyurduğu iddia edilen Serkan Ormandan açıklama geldi. Serkan Orman partiden istifa ettiğim doğrudur ama paylaşım bana ait değil dedi.

Serkan Orman basında yer alan haberler sonrasında yaptıpı açıklamada "MHP  yönetim kurulu üyesinden istifa ettiğim doğrudur. 
Şahsıma ait olan sosyal medya hesabım facebook birileri tarafından ele geçirilmiş. 
Gerekli mercilere suç duyurusunda bulunacağımı kamuoyunun bilgilerine arz ederim... " Dedi 

Öte yandan Serkan Ormana ait sosyal medya üzerinden şu paylaşım yapılmıştı; Ülkücü ve milliyetçi hareketin içinde bulunmakta her zaman onur ve gurur duydum.Partimizin en zor günlerde elimi taşın altına koyarak bu mücadelede görev aldığım ilçe yönetim kurulundan istifa ediyorum.Şahsımı istifaya götüren karar 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerinde partimizin adayı Turgay Şirinin olumsuz tavırları ve şehir meclisi hazırlanırken ilçe yönetimini yok sayması ve ilçe yönetimiyle istişare etmemesidir.Şehir meclisinde liderler tarafından telaffüs edilen fermuar listeden eser yoktur.Ak partiden listeye girenler şahsımı ilgilendirmez ülkücü ve milliyetçilerin yok sayıldığı Ak partili şahıslara peşkeş çekildiği görünmektedir.Bu nedenledir ki şuanki yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum."

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 01:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4