SEÇMEN KAĞITLARI MUHTARLIKTA

SEÇMEN KAĞITLARI MUHTARLIKTA

 SEÇMEN


10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için Turgutlu İlçe Seçim Kurulunca hazırlanan seçmen bilgi kâğıtları muhtarlıklarda dağıtılmaya devam ediyor.


Tüm Türkiye’de 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için seçmen bilgi kâğıtları muhtarlıklara geldi. Seçimlerde oy kullanacak vatandaşlar seçmen bilgi kâğıtlarını bağlı bulundukları muhtarlıklara müracaat ederek teslim alabilecek. İlçemizde 25 Temmuz’da İlçe Seçim Kurulu’ndan muhtarlara teslim edilen ve aynı gün dağıtımına başlanan seçmen bilgi kâğıtlarını, seçmenler tarafından 10 Ağustos 2014 Pazar gününe kadar alınabileceğini belirtildi.


Muhtarlara “10 Ağustos’taki Cumhurbaşkanlığı seçimleri için seçmen bilgi kâğıtları elimize ulaştı. Seçime kadar olan sürede bu kâğıtların seçmenlere dağıtılması gerekiyor. Biz muhtarlıklar olarak dağıtmaya başladık fakat sürenin kısıtlı olması nedeniyle vatandaşlarımızın daha duyarlı olması gerekiyor. Muhtarlıklara gelip seçmen bilgi kâğıtlarını alabilirler. Bu arada seçim ilk turda bitmezse seçmenler kâğıtları atmasınlar. 28 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan 2. Turda aynı kâğıtları kullanacaklardır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2014, 10:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4