'Selendi'ye Yeni Hastane'

'Selendi'ye Yeni Hastane'
yurttas_03

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Manisa’ya iki öğrenci yurdu yapılıyor. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından Selendi’ye yeni bir devlet hastanesi yapılıyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Turgutlu İmam Hatip Lisesi öğrencileri için 200 öğrenci kapasiteli yurt yapımına başlanıyor. Yurdun ihalesi yapıldı. En kısa sürede temelini atarak yapımına başlanacaktır. Ayrıca Salihli Türk Birliği Lisesi öğrencileri için de 200 öğrenci kapasiteli yurt yatırım programına alınmış olup ihale çalışmaları devam etmektedir. Öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi

Selendi’ye Yeni Hastane

AK Parti Manisa Milletvekili ve Sağlık Komisyonu üyesi Dr. Muzaffer Yurttaş “Selendi’de ihtiyacı karşılamayan bir devlet hastanesi vardı. Yeni bir hastaneyi yatırıma aldık. İhalesi yapıldı. Temelini en kısa sürede atacağız ve 25 yatak kapasiteli bir hastane yapacağız. Ayrıca 57. Dönem mecburi hizmet kurası ile Selendi ilçemize bir İç Hastalıkları Uzmanı ataması yapıldı. Selendi ilçemize bir Meslek Yüksek Okulu kazandırmak için çalışmalarımız sürüyor. Kısa süre içinde sonuç alacağımıza inanıyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2014, 10:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4