Serhat Orhan'dan Urganlı'da Dev Miting

Serhat Orhan'dan Urganlı'da Dev Miting
banner1

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Urganlı'da vatandaşların belediye hizmetlerien hasret kaldığını belirterek, mahallesi sakinlerinin hep bir ağızdan Serhat Orhan'ı yeninden belediye başkanı olarak görmek istediklerini söyledi.

Turgutlu'nun bir çok mahallesinin olduğunu gibi, Urganlı'nın da hizmetlerden faydalanamadğını ifade eden Serhat Orhan,"10 gün sonra bu çileler, bu sorunlar bitiyor. Turgutlu yeniden eski, güzel günlerine kavuşuyor."dedi.

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarını sürdüren BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan, Urganlı Mahallesi'nde mahalle sakinlerinin büyük coşkusu iel karşılandı.

Havai fişek gösterileri ve davul zurna ile karşılanan Orhan, Mahallesi sakinlerinin evlerini de ziyaret ederek destek istedi.

Burada mahalle sakinlerine seslenen Serhat Orhan, Urganlı'nın 2014 yılından sonra adeta unutulduğunu, hizmete hasret kaldığını belirterek, şunları söyledi:

"Turgutlu'nun bir çok Mahallesinde olduğu gibi Urganlı Mahallemizde belediye hizmetlerine hasret kalmış durumda. Urganlı'nın ne durumda olduğunu, burada vatandaşların nasıl sıkıntılar yaşadıklarını bilen yok. Çünkü onların böyle bir derdi yok. Fakat üzülmeyin şunun şurası 10 gün kaldı. 31 Mart'tan sonra biz yeninden göreve geleceğiz ve yeniden Turgutlu'yu hizmetlerimizle baştan başa donatacağız. Çünkü bizim yaptıklarımız ortada ve halkımız bize inanıyor. Buradan söz veriyorum, biz göreve geldiğimizde Urganlının tüm sorunlarını tek tek çözeceğim. Geçmi zamanlarda yapmış olduğumu eserlerimiz ortada. Desteklerinizi bekliyoruz."

Konuşmasının ardından bir süre vatandaşlarla sohbet eden Orhan, Urganlı'dan yine geldiği gibi davul zurna ve havi fişek gösterileriyle ayrıldı.

BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan'a, Büyük Birlik Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hacı Ergin, Partili yöneticiler, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar eşlik etti.

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4