Serhat Orhan "size hizmetten bizi alıkoyamayacak"

Serhat Orhan:"Afişlerimizi indirseler de, ışıkları karartsalar da, yürüşümüzü engelleseler de hiç bir güç size hizmetten bizi alıkoyamayacak."

Serhat Orhan "size hizmetten bizi alıkoyamayacak"
banner1

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Seçim çalışmaları sürecinde engellemelerle karşı karşıya olduklarını söyledi.

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde siyasi partilerin kortej yürüyüşlerini yaptıklarını Atatürk Bulvarı üzerinde ilk olarak Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Çetin Akın ve partililer yürüyüş yaptı. 

Millet İttifakı'nın arkadasından, İbrahimci Parkı Meydanından miting yapmak üzere Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin ve partililer yürüdü.Cumhur İttifakı'nın hemen sonrasında Atatürk Bulvarı üzerinden Bayramyeri Meydanından mitinge gitmek için yürüyüşe geçen Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan ve partililerin yolunun bir süre sonra iki parti arasında mesafenin az olduğu gerekçesi ile kapatıldığını iddia etti. Yaklaşık yarım saatlik bir bekleyişin ardından Mustafa Serhat Orhan ve partililerin yürüyüşe geçtiği ve Atatürk Bulvarı üzerinde yeniden yolları kesilen partililerle polis ekipleri arasında zaman zaman gergin anların yaşandığı belirtildi.

Polis ekipleriyle herhangi bir tatsızlık yaşanmaması için konuşarak korteji yönünü değiştirdiğini belirten Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Bizim kimseyle alıp veremediğimiz bir şey yok. Biz en doğal hakkımız olan seçim çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz ve bunun için yolumuzu kısaltıp en yakından noktadan Kurtuluş Mahallesi Bayramyeri Meydanındaki miting alanımıza ulaştık."dedi. 

Gazetecilere açıklamada bulunan Orhan, şunları söyledi:

"Seçim kampanyamız süresince maalesef bir takım engellemelerle karşı karşıyayız. Biz hep sağduyulu davranarak her tülü gerginlikten kaçındık ve kaçınmaya da devam edeceğiz. Ancak Turgutluluların da hakkını diklenmeden dik durarak her zaman koruyacağım. Turgutlu halkı temel belediyecilik hizmetlerinden dahi yoksun olan, her türlü şaibe ile anılan ve halkın içinde, halkıyla iç içe olmayan bu belediye başkanını ve yönetimini değiştirmek istiyor. Bize engel koymaları  bu gerçeği değiştiremez. Sevgili Turgutlulular; bizim sizlere hizmetkar olmaktan başka derdimiz yok. Afişlerimizi indirseler de, ışıkları karartsalar da, yürüşümüzü engelleseler de hiç bir güç size hizmetten bizi alıkoyamayacak."

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4