Serhat Orhan "Tarlada İzimiz, Harmanda Sözümüz Var"

Serhat Orhan "Tarlada İzimiz, Harmanda Sözümüz Var"
banner1

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Mustafa Serhat Orhan, Dağmarmara köylerini ziyaret ederek vatandaşlardan seçmenlerden 31 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde destek istedi.

Yunusdere, Dağören, Kabaçınar, Kuşlar ve Karaköy mahallelerini ziyaret eden BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan, 31 Mart'ta yapılacak olan seçimleri kazanması halinde yapacak olduğu projeleri anlattı.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Orhan, Turgutlu'nun tüm mahallelerine eşit şekilde hizmet edeceklerini söyledi.

Taşıma topluluklarla seçim kampanyası yürütmediklerini belirten Orhan, şunları söyledi:

"Bizler taşıma kalabalıklarla seçim çalışmaları yürütmüyoruz. Gönüllülerimizle elele vererek her mahalleye gidip, vatandaşlarımızla biraraya geliyor. Allah'a çok şükür her mahallemize gidip, her kapıyı çalabilecek yüzümüz var. Çünkü biz geçmiş dönemler de tüm mahallelerimize hizmet ettik. Biz buradan oy çıkmadı, hizmette yok demedik. Çok şükür gittimiz her mahallede vatandaşlarımız sevgiyle karşılıyor, çay, kahve ve ikram ediyorlar. Bizim tarlada izimiz olduğu için harmada da yüzümüz var çok şükür. Yine, yeniden, daha büyük ve güçlü bir şekilde hizmetlerimizi Turgutlu'ya kazandıracağız. Bizim projelerimiz geçmişte olduğu gibi Turgutlu'ya değer katacak, Turgutlu'ya katkı sunacak projeler."

BBP adayı Orhan'a, BBP İlçe Başkanı Hacı Ergin, Meclis üyesi adayları, partililer katıldı.

Kaynak: Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 19:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4