Serhat Orhan "Turgutlu Halkı Yaka Silkiyor"

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Cumartesi pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve vatandaşlardan destek istedi.

banner1

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu belediyesi işbirliği ile yapılan, yapıldığı günden beri hem vatandaşların hemde esnaflar tarafından sürekli olarak şikayet edilen Cumartesi Pazaryeri'nde vatandaşlar ve esnafı ziyaret eden BBP Belediye başkan adayı Mustafa Serhat Orhan, başkanlığı kazandığında pazaryerini eskisi gibi yukarıda hizmet vereceğinin müjdesini verdi.

Pazaryeri esnafının ve vatandaşların biran önce dön çile bitsin sözlerine BBP'li başkan adayı Mustafa Serhat Orhan, çözüm için döneceğiz herkes rahat olsun 5 yıllık eziyet bitiyor dedi.

KIŞI AYRI YAZI AYRI ÇİLE

Mustafa Serhat Orhan yaptığı açıkalamada "Herşeyden  önce şunu söyleyeyim bir Pazaryeri kurarken, pazarcı esnafı, pazarcı esnaflarının bağlı olduğu oda başkanı ve yönetimi ile halkın görüşünün alınması lazım.  Milyonlarca lira para dökülmüş ama hangi esnafımızla konuşsak, hangi vatandaşımızla konuşsak yazın ayrı çile, kışın ayrı çile. Burada bir yağmur yağdığı zaman ayakkabılarınızla değil, ancak çizmelerinizle gezebileceğiniz bir yer. Yazın ise öğleden sonra buradaki havasızlık insanları bezdirme noktasına gelmiş" dedi.

UYUMLU ÇALIŞAMAYAN İLÇE BELEDİYESİ

Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin'in, Manisa Büyükşehir Belediye başkanı Cengiz Ergün'le uyumlu çalışmadığını belirten BBP Belediye başkan adayı Serhat Orhan "ben neye üzülüyorum biliyor musunuz? para harcıyorsunuz. Bu para da milletin, devletin parası. Bu para devletin halkı için topladığı paraların hiç planlan, program yapmadan fütursuzca plansız bir şekilde harcamanın ceremesini çekiyoruz. Biraz önce pazarcı esnafımız belediye başkanımız buraya bir kere geldi bir daha gelmedi, buraya ne yüzle gelecek. Ben şuna şaşırıyorum" dedi.

TURGUTLU HALKI YAKA SİLKİYOR

Orhan açıklamalarını şu şekilde sürdürdü "Manisa Büyükşehir belediyesine burayı devrettin, Manisa büyükşehir belediyesi buraya milyonlarca para döktü ama ne için Turgutlu halkı memnun olsun diye. Turgutlu halkı memnun değil, Turgutlu halkı yaka silkiyor. Bu şartlarda siz ne düşünürsünüz demek ki büyükşehir belediyesi ile uyumlu çalışmayan bir ilçe belediyesi var. Büyükşehir belediye başkanıyla uyumlu çalışmayan bir ilçe belediye başkanımız var. Böyle bir belediye başkanının arkasından ben nasıl giderim, halk gitmiyor ki" dedi.

SERHAT ORHAN'I ADAYLIKTAN ÇEKİN DİYE YALVARMAYIN

Orhan sözlerini şu şekilde sonlandırdı "Buradan bütün AK Partili ve MHP’li arkadaşlara sesleniyorum biran önce yanlıştan dönün. Sonra AK Parti ve MHP genel merkezine gidip Serhat Orhan’ı adaylıktan çekin diye yalvarmayın. Halk sizi istemiyor. Halk bu başkanı istemiyor, halk bir değişim istiyor. Halk 5 sene önce yanlışlıkla bir değişim yapmış bundan şuanda bin pişman ve şimdi de diyorlar ki yeter artık yetiş Serhat Orhan" dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 18:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4