Serhat Orhan; Turgutlu'yu Yüzde 50 Oy İle Kazanacağız

BBP Turgutlu Belediye başkan Adayı Serhat Orhan'ın seçim lokali, genel başkan Mustafa Destici'nin katılımı ile gerçekleştirildi.

banner1

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde partisinin belediye başkan adayı Mustafa Serhat Orhan'a destek vermek ve seçim lokalinin açılışı gerçekleştirmek için ziyarette bulundu.

BBP İl Başkanı Ahmet Ay, Turgutlu Belediye Başkan adayı Mustafa Serhat Orhan ve partililer tarafından Atatürk Bulvarı’nda karşılanan Destici, makam aracından inerek esnaflardan 31 Mart’ta yapılacak olan seçimler için destek istedi. Partisinin, Turgutlu Adayı olan Mustafa Serhat Orhan’ın ilçede sevilen ve destek bulan bir isim olduğunu ifade eden Destici, Türkiye’de ve Turgutlu’da iddialı olduklarını söyledi. Destici, ziyaretleri sırasından CHP seçim lokali önünden bulunan Turgutlu Adayı Çetin Akın ve partililere gül vererek, seçimlerin Türkiye için hayırlı bir şekilde geçmesini diledi. Destici, seçim lokali açılışı öncesinde Pazar Camiisinde öğlen namazını kıldı.

Genel başkan Destici, daha sonra Kozapazarı arkasındaki BBP Belediye başkan adayı Mustafa Serhat Orhan'ın seçim lokaline giderek buradaki Turgutlulu vatandaşlarla bir araya geldi. 

Seçim lokalinin açılışı öncesinde BBP Manisa İl başkanı Ahmet Ay tarafından selamla konuşması yapıldı. Daha sonra Turgutlu Belediye başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan açıklamalarda bulundu. Serhat Orhan 31 Mart 2019 seçimlerinde yüzde 50 oy ile Turgutlu'da belediye başkanı seçileceğini belirtirken, Turgutlu Halkının isteği üzerine bu yola çıktığını belirtti.

Serhat Orhan'ın konuşması sonrasında BBP Genel başkanı Mustafa Destici açıklamalarda bulundu. Türkiye gündemi ve Cumhur İttifakına gidilen yol hakkında halkı bilgilendiren Mustafa Destici, Turgutlu belediye bşkan adayıları Serhat Orhan'ın bu işin ehli olduğunu ve 10 yıl boyunca yönettiği Turgutlu'da yaptıkları ile adından her yerde övgü ile bahsedildiğine şahit olduklarını belirterek Turgutlu'yu kazanacaklarını bildirdi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 16:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4