Serhat Orhan:"31 Mart'tan sonra yeniden şehrimzi hep birlikte yöneteceğiz"

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Gönüllere girmenin derdinde olduklarını belirterek, kimseyle kavga etme derdinde olmadıklarını söyledi.

Serhat Orhan:"31 Mart'tan sonra yeniden şehrimzi hep birlikte yöneteceğiz"
banner1

Gökgedik, Kayrak ve Çatalköprü Mahallelerini ziyaret eden BBP Adayı Serhat Orhan, gecenin ilerleyen saatlerine kadar kapıları çalarak mahalle sakinlerinden 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde destek istedi.

Mahalle sakinlerine seslenenen Orhan, Gönüllere girmenin derdinde olduklarını belirterek, "Biz bu şehirde yaşayan insanların gönlüne girmek istiyoruz. Bizim için en güzel makam o gönüllerdir"dedi.

Kimseyle kavga ve çekişme derdinde olmadıklarını ifade eden Orhan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bizim kimseyle bir kavgamızı yada husumetimiz yok. Hepimiz bu şehirde yaşayan insanlarız. Hepimizin derdi bu şehre hizmet etmek. Fakat bu güzel seçim atmosferini çirkinleştirmek isteyenler var. Biz buna asla izin vermeyeceğiz. Bizlere kem söz edenlere sabrederecek, susacak ve 31 Mart'ta gereken cevabı vereceğiz. 

Halkımızı kimi isterse onu seçer, onu belediye başkanlığı makamına getirir. Bizim dönemimizde ilçemize kazandırdığımız hizmetler ortada ve halkımız bunu çok iyi biliyor. Çok şükür gittimiğiz her mahallede, çaldığımız her kapıda, "Allah senden razı olsun" diyen vatandaşlarımız var. 

Geçmişte bizim yaptığımız hizmetlerle gururlanırken, şimdi neden bu hizmetleri anlatmamıza kızıyorsunuz? 2014 yılından bu zamana kadar yaptıklarınız ortada, bizim yaptıklarımızda ortada. Bizim dönemimizde yapılan her hizmet halkamızın beğenisini kazanmıştır. Halkımızın gönül rızası olmayan hiç bir proje hayata geçirilmemiştir. 

Biz her mahallemize eşit hizmet götürdük. Mahalle köy ayrımı hiç yapmadık. 31 Mart'tan sonra yine, yeniden görev başna gelip bu şehri hep birlikye yönetecek ve yeninden o eski ve mutlu günkerine geri döndüreceğiz."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4