Serhat Orhan:"En büyük projem Turgutlu halkı İle Turgutlu Belediyesini Barıştırmak"

Serhat Orhan:"En büyük projem Turgutlu halkı İle Turgutlu Belediyesini Barıştırmak"
banner1

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, 30'dan fazla projesi olduğunu fakat bunlardan en büyüğünün Turgutlu halkını yeninden Turgutlu Belediyesi ile barıştırmak olduğunu söyledi.

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, binlerce kişinin katıldığı kortej ile Pazar günü yapılacak seçimler öncesi son mitingini gerçekleştirmek üzere Camiönü meydanına yürüdü.

Kortej güzergahı üzerinde Serhat Orhan'a vatandaşlar sokak ve balkonlardan çiçekler atarak sevgi gösterisinde bulundular.

Camiönü meydanından bekleyen binlerce vatandaş tarafından omuzlara alınarak sahneye getirilen Orhan'a, "Efsane Başkan Serhat Orhan", "Büyük Başkan Serhat Orhan", "Bizim Başkan Serhat Orhan" sloganları atıldı.

Orhan, burada yaptığı konuşmasında, Turgutlu halkının derdinin çok olduğu fakat ne Büyükşehir'de nede Turgutlu Belediyesinde muhatap bulanmadığı için artık umudu kestiğini söyledi.

Orhan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Tüm Turgutlulu vatandaşlarıma söz veriyorum. Nasıl ki önceki dönemlerimizde parti ve mahalle ayrımı yapmadan herkese eşit şekilde hizmet ettiysek, Turgutlu Belediyesi yeniden halkın belediyesi olacak. Tüm Turgutlu'yu kucaklayacağımın sözünü veriyorum. Bizim kapımız her zaman herkese açıktı ve yeniden açık olacak. Bizim 30 dan fazla projemiz var. Fakat en büyük projem Turgutlu halkı ile Turgutlu Belediyesini barıştıracağım. Turgutlu Belediyesi tıpkı eskiden olduğu gibi yeninden halkımızın derdini anlata bildiği, sorunlara çözüm bulunan, derdine derman olan bir kurum haline getireceğim. Turgutlu Belediyesi yeninden herkesin evi, yuvası olacak. İstediği zaman kapısını çalacağı, istediği zaman girip çıkacağı bir yer olacak."

BBP Turgutlu Belediye başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Pazar günü yapılacak olan seçimler için her kesimin desteğini beklediğini belirterek konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4