Serhat Orhan:"Yalana, Talana ve Rüşvete son vermek için yürüyoruz"

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkanı Mustafa Serhat Orhan, Turgutlu'nun yeninden "Ege'nin Yükselen Yıldızı" olmaya hazır olduğunu söyledi.

Serhat Orhan:"Yalana, Talana ve Rüşvete son vermek için yürüyoruz"
banner1

Seçim çalışmaları kapsamında Altay Mahallesi'nde miting yapan ve mahalle sakinleriyle biraraya gelen Orhan, "Turgutlu yeninden eski günlerine kavuşacak ve "Ege'nin yükselen yıldızı" olacak. Bizler gönüllü ordumuz ile yalana, talana, rüşvete son vermek için yürüyoruz."dedi.

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Koza Parkı meydanından büyük katılımla gerçekleşen kortejle Altay Meydanına yürüdü.

Güzergah üzerinde bulunan evlerden korteje çiçekler atılırken, vatandaşlar BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Orhan ve beraberindeki büyük kortej, Altay Meydanında havai fişek, meşale ve büyük coşku ile karşılandı.

Orhan, burada yaptığı konuşmasında, "Altay Meydanında bizleri büyük bir coşku ve sevgiyle karşılayan, bizlerle beraber yürüyen binlerce hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum."dedi.

Turgutlu'nun 31 Mart gününden sonra eski ve güzel günlerine kavuşacağını belirten Orhan, şöyle konuştu:

"Turgutlu artık kararını verdi. Buradaki bu büyük kalabalık bunu gösteriyor. Herkes yoluna iki parti olarak yürürken, biz gönüllü ordumuzla yürüyoruz. Burada kimse kimseyi zorla mitinge, yada işiyle, ekmeğiyle tehdit edip getirmiyor. Zorla mitinglere getirilerek yoklama yapılan kardeşlerimizde sesleniyorum, bu çileden sizi kurtaracağız. Pazar gününden sonra inşallah sizi kimse işinizle, alın teriniz karşılığında aldığınız maaşınızla tehdit edemeyecek. 2014 yılından sonra kin ve nefret duyularak Turgay Şirin ve çevresindekiler tarafından belediyedeki işlerinden atılan 400'e yakın kardeşlerime sesleniyorum. Size yapılanı unutmayın ! Bir kardeşimiz eşi hamile iken ramazan bayramında işinden atıldı. Neden biliyor musunuz ? Bunların şişirme faturalarına dur dediği için. İnanmayan varsa gitsin Turgay Şirin'e sorsun. Turgutlu’muz artık eski güzel günlerine kavuşmak için, özlediği hizmetlere kavuşmak için tek yürek oldu, kenetlendi. Binlerce hemşehrilerimizle yürüyoruz, binlerce hemşehrilerimizin duasını alıyoruz, evlerden, balkonlardan, pencerelerden ve iş yerlerinden sevgiyle selamlanıyoruz. Bizlere her gece muhteşem duyguları bizlere yaşatan sizlere söz veriyorum 1 Nisan’da özlediğimiz Turgutlu’ya kavuşacağız"

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4