Turgay Şirin Cumhur İttifakının Adayı Belli, Halkın Aklıyla Alay Etmeyin

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Cumhur İttifakının adayı olarak gösterilen Turgutlu Belediyesinin mevcut belediye başkanı Turgay Şirin, ittifakla ilgili olarak açıklamada bulundu.

banner1

Turgutlu'da Cumhur ittifakının adayı olarak gösterilen Milliyetçi Hareket Parti'li Turgay Şirin, ittifakla ilgili olarak açıklamada bulundu ve geçtiğimiz günlerde BBP'li aday Serhat Orhan'ın yapmış olduğu Cumhur İttifakının bir diğer adayı da benim sözlerine üstü kapalı olarak cevap verdi ve kimse halkın aklıyla alay etme hakkını kendinde bulması dedi.

Turgay Şirin yaptığı açıklamada "Yerel seçimler bir demokratik yarış ama kimsede bizim bu ılımlı tavırımızı istismar etmesin. Turgutlu hemşerilerimizin aklıylada alay etme hakkını kendinde görmesin. Bunu net bir şekilde ortaya koymak durumundayız. Cumhur ittifakı iki partinin birlikteliği ile vücut bulmuş bir haldir. bu noktada Manisa büyükşehir belediyesinin adayı Cengiz Ergün'dür. 17 ilçemizde de Cumhur ittifakı adayı olarak çıkılmış bir durum vardır. Bunları 6 tanesi MHP'li belediye başkan adaylarıdır, diğer 11 yerde ise AK Parti'nin kıymetli kadrolarından değerli arkadaşlarımızdır. AK Parti'li ve MHP tabanı başkanlarımızın ve başkan adaylarımızın arkasında kale gibi duracaktır. 31 Mart'ta inşallah Allah'ın izniyle bunun sonuşlarını göstereceğiz" dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4