Turgay Şirin Projelerini Kamuoyu İle Paylaştı

Cumhur İttifakı Turgutlu belediye başkan adayı Turgay Şirin, projelerini kamuoyuna açıkladı. 

banner1

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin düzenlediği basın toplantısı ile projelerini kamuoyu ile paylaştı.

 Turgutlu Öğretmenevinde, ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya gelen Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin “kıymetli Turgutlulular öncelikle yeni dönemde de Cumhur İttifakının gücüyle, hükümetle, büyükşehir belediyesiyle aynı dili konuşan belediyecilik ve gönül belediyeciliği anlayışıyla şehrimize yeni projeler kazandıracağız. Seçim meydanlarında projelerimizle ilgili olarak rakiplerimiz tarafından tenkitler yapılmakta. Projelerimizin olmadığı yönünde bir takım söylentiler yapıyorlar. Biz bu dönem içerisinde seçim kampanyalarımız boyunca lokal olarak gittiğimiz her mahallede yapacağımız projelerin mahallemizi ilgilendiren kısımlarını paylaştık ve paylaşmayada devam edeceğiz. Bugün burada sizler aracılığınızla kamuoyuna yapacağımız ana projelerin neler olduğu konusunda bilgilendirmek için bir araya geldik. Ana unsur olarak saydıklarımızın yanında yine önümüzdeki dönemde günün gereksinimlerine ve beklentilerine uygun daha farklı ve detay projelerlede Turgutlumuzla buluşturulacak. Nasıl bugüne kadar bir çok projeyi Turgutlu’ya kazandırdıysak Manisa Büyükşehir Belediye başkanımız Cengiz Ergün’le birlikte, yeni süreçte de Cumhur İttifakı ruhuyla yine Hükümetimiz ve Manisa Büyükşehir Belediyesinin uyumuyla Turgutlu’ya geçmiş dönemde kazandırdığımız 300 milyon TL’lik yatırımın kat ve kat fazlası kazandırılacaktır” dedi.

Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, yaptığı açıklama sonrasında Turgutlu’da hayata geçirilecek olan Ana Projelerinden Ergenekon Kavşağı Battı Çıktı, Millet Kıraathanesi, Harikalar Diyarı, Kültür ve Aktivite Merkezi, Kasaba Millet Bahçesi, Modern Pazaryeri, Panaromik Müze Minia Dünya Parkı, Muhtarlık ve Taziye Evleri, Hayvan Pazarı, Kentsel Dönüşüm, Hayvan Barınağı ve Bakım Evi, Trap Atış, Spor ve Mesir Alanı, Yeni Prestij Caddeleri projesini açıkladı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4