Turgay Şirin ve Cumhur İttifakından Selvilitepe’de Gövde Gösterisi

Cumhur İttifakı Adayı Turgay Şirin, “Burada Turgutlu’da Yaşayan Tek Bir Vatandaşımızın Tırnağının Ucuna Zarar Gelse Bu Benim Canımı Acıtır”

Turgay Şirin ve Cumhur İttifakından Selvilitepe’de Gövde Gösterisi
banner1


Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’in, Selvilitepe mahallesinde gerçekleştirdiği kahvehane ziyareti yoğun katılımdan dolayı miting havasında geçti.
31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında Selvilitepe Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin ve Cumhur ittifakı heyetinin ziyaretine mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdiler. Seçim bürosunda başlayan ve kortej yürüyüşü şeklinde Akçakmak yolu üzerinden Selvilitepe Mahallesine giden Cumhur İttifakı heyeti geçtiği her yerde vatandaşlar tarafından meşale ve konfetilerle karşılandı.
2002 AK Gençlik Ruhu Burada
AK Parti’nin ilk seçimlere girdiği 2002 yılından bugüne kadar Turgutlu Gençlik Kollarında görev yapan Gençlik Kolları Başkanları ve ekip arkadaşları, Selvilitepe Mahallesi Şehitler Parkı Önü, Muhsin Yazıcıoğlu Meydanında Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan Adayı Turgay Şirin’i, “2002 AK Gençlik Burada” pankartı ve ‘2002’i Ruhuyla Cumhurun Yanında’ sloganlarıyla karşıladılar.
Turgay Şirin “Cumhur İttifakı Burada”
Selviltepe mahallemizin girişinde bize bu güzel coşkulu karşılamayı yapan AK Parti Gençlere selam olsun. Yeni Kapı ruhuyla AK Parti Gençlikte burada, Ülkü gençlikte burada, AK Parti teşkilatımızda burada MHP’li kadrolarımızda burada Allah’a hamdolsun Cumhur İttifakı burada. Biz doğru taraftayız. Biz vatan, millet, bayrak diyen. Tek devlet, tek bayrak, tek millet diyen. Önce Ülkem ve Milletim, sonra partim ve ben diyen reislerimizin arkasındayız” dedi.
Turgay Şirin “Amacımız Vatandaşlarımızın Canının Artık Yanmamasıydı”
2014-2019 yılları arasında Turgutlu’da gerçekleştirilen projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin “Bugün hamdolsun huzurunuzdayız. Selvilitepe mahallemize Türkiye’nin en uzun battı çıktısını kazandırmanın gururuyla geldik. Özellikle battı çıktıyı yaparken elbette Selvilitepe mahallemiz zorluklar çekti. Turgutlu’ya giden iki kavşağında kapalı olması sizlerin zorlanmasına sebebiyet verdi. Ama emin olun ki ben sizlerden daha çok tasalandım. Ortaya çıkan tabloyu bugün işte gördünüz ışıl ışıl. Bu güzel tabloyu yaşayacağımızı bildiğim için de dedim ki Allah’ım ne olur sabır versin. Selvilitepe halkımız da bu süreç içerisinde ve bu sonucu gördükten sonra neyi kazandığını neyi kazandırdığımızı çok net tasavvur edeceğine inancımla hep bugünü bekledim. Çok şükür artık yan yolları ile açılan Turgutlu’muzun iki yakasını bir araya getiren bu projeyle beraber Selvilitepe mahallemizdeki, Turgutlu’muzdaki hiçbir vatandaşımızın can kaybının olmaması amaçlandı. Burada Turgutlu’da yaşayan tek bir vatandaşımızın tırnağının ucuna zarar gelse bu benim canımı acıtır. Bu noktada 10 yılda yüzün üzerinde vatandaşımızın trafik kazasında can kaybının olduğunu biliyoruz. Kimdi bu vatandaşlarımız, Selvilitepe mahallemizde yaşayan Turgutlu’muzda yaşayan vatandaşlarımız kimimizin akrabası, dostu, komşusuydu. İşte bu kötü günler artık geride kaldı. İşte bunun için bu fedakarlığı yaşadık. Bunun için bir buçuk sene biraz zorluklar çektik ama işte ortaya çıkan tablo eminim hepimizi çok mutlu edecek. Artık Selvilitepe, Turgutlu’muzun en gözde mahallerinden biri olma yolunda en önemli eşiği aştı” dedi.
Selvilitepe Mahallesinde düzenlenen mitingde ayrıca AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek ve 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Cumhur İttifakının önemi ve neden Cumhur İttifakına oy verilmesi gerektiği konusunda vatandaşlara bilgiler verdiler. 
Gerçekleştirilen ziyarette Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, eşi Bahar Şirin ve kızları Ecem Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, MHP Turgutlu İlçe yönetimi, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Sezer, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti Kadın Kolları başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldız Ateş, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4