Turgay Şirin’den Irlamaz ve Dalbahçe Mahallerine Ziyaret

Turgay Şirin’den Irlamaz ve Dalbahçe Mahallerine Ziyaret
banner1

Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, Irlamaz ve Dalbahçe mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediye başkanı, Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin ve Cumhur İttifakı temsilcileri Irlamaz ve Dalbahçe mahallerinde vatandaşlara seslendiler. 

İlk ziyaretini Irlamaz mahallesine sonrasında ise Dalbahçe mahallesine gerçekleştiren Turgay Şirin’e, mahalle halkları yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Irlamaz ve Dalbahçe mahallesinde gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı mahalle muhtarları Turgay Şirin’e ayrıca memnuniyetlerini dile getirdiler.

Gidilen etkinliklerde sırasıyla MHP İlçe başkanı Gürhan Bostan, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, 22. Dönem Manisa Milletvekili Kazım Dilek konuşma yaparak Cumhur İttifakına neden sahip çıkılması ve oy verilmesi gerektiği konularında halkı bilgilendirdiler.

Turgutlu Belediye başkanı seçildikten sonra 5 yılda yaşanan süreç, yapılan hizmetler ve yeni dönemde yapılacaklar konusunda bilgi veren Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin; “2014 seçimleri ile birlikte bildiğiniz gibi Manisa’mız büyükşehir statüsü kazandı. Bizden önce ilçe merkezinde yapılan hizmetleri artık ilçemizin dört bir yanında vatandaşlarımıza eşit bir şekilde kimseyi ayırmaksızın ulaştırmak çaba gösterdik. Göstermelik göz boyamalık yatırımlar yapmak yerine geleceğimize yönelik sağlıklı bir Turgutlu için var gücümüzle çalıştık ve bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Gerçekleştirilen mahalle ziyaretinde AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, MHP İlçe başkanı Gürhan Bostan, Turgutlu Belediyesi başkan yardımcısı Hakan Sezer, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti ve MHP Kadın Kolları başkanları ve üyeleri, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı. 

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4