Urganlı Evladına Sahip Çıktı

Urganlı Evladına Sahip Çıktı
banner43

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın baba ocağı Urganlı’yı ziyaret etti. Binlerce kişi Çetin Akın’ı bağrına bastı. 
Millet İttifakı Çarşamba akşamı programında Urganlı Mahallesini ziyaret etti. Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ile birlikte millet ittifakı üyeleri ve çok sayıda partilinin çıkarma yaptığı Urganlı’da vatandaşlar Çetin Akın’ı bağrına bastı. Tren yolundan konuşmanın yapılacağı alana kadar yürüyerek devam eden Çetin Akın ve kortejinin yolu sık sık kesildi, çiçekler, meşaleler ve konfetilerle coşkulu bir karşılama yapıldı. 
Urganlı’da binlerce kişiye hitap eden Akın babasını, kayınbabası ve ağabeyini sahneye davet etti. Çetin Akın, size ailemin önünde söz veriyorum dedi. Akın: “Size ailemin önünde söz veriyorum. Turgutlu’yu şerefimle, namusumla, tüm varlığımla, gücümle yöneteceğim.” dedi. Urganlı’nın evladı olarak sorunlarını yakından bildiğini belirten Akın: “Dertlerin dermanı biziz. 27 yıllık belediyecilik tecrübesiyle hem Urganlı’nın hem de Turgutlu’nun tüm sorunlarını çözeceğiz.” Dedi.

Kaynak: Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 16:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4