Yıldırım’dan Büyükşehir Süs Bitkileri Üretim Tesisi’ne Tam Not

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediyesinin Süs Bitkileri Üretim Tesisi’ni ziyaret etti.

Yıldırım’dan Büyükşehir Süs Bitkileri Üretim Tesisi’ne Tam Not

Manisa’da park ve yeşil alanları süsleyen bitkilerin belediye tarafından üretilmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Yıldırım, çalışanlara kolaylıklar diledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Manisa mitingi kapsamında Manisa’da bulunan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediyesinin Şehzadeler ilçesine bağlı Karaoğlanlı Mahallesi’nde kurduğu Süs Bitkileri Üretim Tesisi’ni ziyaret etti. Yıldırım’a Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş ve Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanı Nazmi Akçay da eşlik etti. Tesisin çalışmaları hakkında bilgi veren Daire Başkanı Göktaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelindeki park ve yeşil alanları kendi yetiştirdikleri süs bitkileriyle süslediklerini söyledi. Manisa’da park ve yeşil alanları süsleyen bitkilerin belediye tarafından üretilmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Yıldırım, çalışanlara kolaylıklar diledi. Ülkü Ocakları işbirliğiyle hayata geçirilen perma kültür projesi kapsamındaki alanı da inceleyen Genel Başkan Yıldırım, alanda hatıra olarak zeytin ağacı dikti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4